Mezzanine - en to vi_VN translation catalogue (7 entries)

en: Settings were successfully updated.
vi_VN: Thiết lập được cập nhật thành công

en: Change
vi_VN: Thay đổi

en: Miscellaneous
vi_VN: Linh tinh

en: Setting
vi_VN: Thiết lập

en: Settings
vi_VN: Thiết lập

en: Please correct the errors below.
vi_VN: Hãy sửa lại lỗi sau

en: Save
vi_VN: Lưu
