Mezzanine - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Meta data
et: META andmed

en: Content
et: Sisu

en: Media Library
et: Meediakogu

en: Site
et: Sait

en: Users
et: Kasutajad

en: Name of the jQuery file.
et: jQuery faili nimi.

en: Name of the jQuery file found in mezzanine/core/static/mezzanine/js/
et: Kaustas mezzanine/core/static/mezzanine/js/ olev jQuery faili nimi

en: Search results per page
et: Otsingutulemusi lehe kohta

en: Number of results shown in the search results page.
et: Otsingutulemuste arv ühel lehel.

en: Site Title
et: Saidi nimi

en: Title that will display at the top of the site, and be appended to the content of the HTML title tags on every page.
et: Nimi, mida näitadakse saidi kohal ja lisatakse iga sisulehe HTML-koodi pealkirja siltidesse.

en: Tagline
et: Slogan

en: A tag line that will appear at the top of all pages.
et: Slogan, mida näidatakse iga lehe kohal.

en: An open source content management platform.
et: Avatud koodiga sisu haldamise platform.

en: Enable SSL
et: Kasuta SSL-i

en: Force Host
et: Sinnu peale host

en: List of words which will be stripped from search queries.
et: Nimekiri sõnadest, mis võetakse otsingutulemustest välja.

en: Tag Cloud Sizes
et: Sildi pilve suurused

en: Could not import the value of settings.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s
et: Sätte .RICHTEXT_WIDGET_CLASS väärtuse %s importimine ebaõnnestus

en: Order
et: Järjekord

en: Title
et: Pealkiri

en: View on site
et: Vaata saidil

en: Description
et: Kirjeldus

en: Keywords
et: Märksõnad

en: Draft
et: Mustand

en: Published
et: Avaldatud

en: Status
et: Staatus

en: Published from
et: Avaldatud alates

en: Expires on
et: Aegub

en: Author
et: Autor

en: Permission denied
et: Õigus on keelatud

en: Powered by
et: Kasutatud tarkvara

en: and
et: ja

en: View Mobile Site
et: vaata mobiili saiti

en: Home
et: Avaleht

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: read more
et: loe lisa

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Interface:
et: Kasutajaliides:

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Add
et: Lisa

en: Change
et: Muuda

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Recent Actions
et: Viimased tegevused

en: My Actions
et: Minu tegevused

en: None available
et: Ühtegi pole saadavalt

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: The page you requested does not exist.
et: Sinu poolt päritud lehekülge pole olemas.

en: Error
et: Viga

en: Sorry, an error occurred.
et: Vabandust, tekkis viga.

en: Save
et: Salvesta

en: Cancel
et: Loobu

en: Edit
et: Muuda

en: Log out
et: Logi välja

en: Page
et: Lehekülg

en: of
et: Kokku

en: Search
et: Otsi
