Mezzanine - en to fa_IR translation catalogue (128 entries)

en: 
    <h2>Congratulations!</h2>
    <p>
        Welcome to your new Mezzanine powered website.
        Here are some quick links to get you started:
    </p>
    <ul>
        <li><a href="/admin/">Log in to the admin interface</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/content-architecture.html">Creating custom page types</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#templates">Modifying HTML templates</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#why-isn-t-the-homepage-a-page-object-i-can-edit-via-the-admin">Changing this homepage</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html">Other frequently asked questions</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/configuration.html#default-settings">Full list of settings</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/deployment.html">Deploying to a production server</a></li>
    </ul>
fa_IR: 
    <h2>تبریک!</h2>
    <p>
        به سایت جدید خود که با مزانین ایجاد شده,  خوش آمدید.
        چند لینک برای دسترسی سریع تر به قسمت های سایت ایجاد کرده ایم:
    </p>
    <ul>
        <li><a href="/admin/">ورود به بخش مدیریت سایت</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/content-architecture.html">ایجاد صفحات از نوع جدید</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#templates">تغییر الگو های HTML</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#why-isn-t-the-homepage-a-page-object-i-can-edit-via-the-admin">تغییر صفه خانگی</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html">دیگر سوالات متداول FAQ</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/configuration.html#default-settings">لیست کامل تنطیمات </a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/deployment.html">آپلود به یک سرور</a></li>
    </ul>

en: 
    No results were found in %(search_type)s matching your query: %(query)s
fa_IR: 
    نتیجه ای یافت نشد در %(search_type)s منطبق بر عبارت جستجوی شما: %(query)s

en: 
    Showing %(start)s to %(end)s of %(total)s results in %(search_type)s matching your query: %(query)s
fa_IR: 
    نمایش %(start)s تا %(end)s از %(total)s نتایج در %(search_type)s منطبق بر عبارت جستجوی شما: %(query)s

en: *Do not change this setting unless you know what you're doing.*
    
    When content is saved in a Rich Text (WYSIWYG) field, unsafe HTML tags and attributes are stripped from the content to protect against staff members intentionally adding code that could be used to cause problems, such as changing their account to a super-user with full access to the system.
    
    This setting allows you to change the level of filtering that occurs. Setting it to low will allow certain extra tags to be permitted, such as those required for embedding video. While these tags are not the main candidates for users adding malicious code, they are still considered dangerous and could potentially be mis-used by a particularly technical user, and so are filtered out when the filtering level is set to high.
    
    Setting the filtering level to no filtering, will disable all filtering, and allow any code to be entered by staff members, including script tags.
fa_IR: * این تنظیمات را تغییر ندهید مگر اینکه بدانید چه کاری انجام میدهید. 
    
     
    هنگامی که محتوا در یک زمینه متن غنی (WYSIWYG) ذخیره شود، تگ های HTML ناامن و صفات برای محافظت در برابر اضافه کردن کد های ناخواسته که می توانند باعث ایجاد مشکلی شوند ، مانند تغییر حساب کاربری خود با دسترسی سوپر یوزر به سیستم, می توانند مورد استفاده قرار گیرند . 
    
    
     این گزینه به شما اجازه می دهد سطح فیلترمورد نظر را تغییر دهید. تنظیم آن به پایین ترین مقدار به شما این امکان را می دهد که برخی از تگ های اضافی مجازبه استفاده شوند،  مانند آنهایی که مورد نیاز برای تعبیه ویدیوهستند. در حالی که این برچسب ها نامزد اصلی برای اضافه کردن کد های مخرب نیست، آنها هنوز هم خطرناک در نظر گرفته می شوند و می توانند توسط یک کاربر متخصص برای خرابکاری استفاده شوند، و بنابراین فیلتر می شوند زمانی که سطح فیلتر روی بالاترین تنظیم شده باشد. 
    
    
     تنظیم سطح فیلتر به بدون فیلتر، تمام فیلتها را غیر فعال می کند، و اجازه می دهد هر کدی توسط کاربران وارد شود، از جمله تگهای اسکریپت.

en: A URL prefix for mounting all of Mezzanine's urlpatterns under. When using this, you'll also need to manually apply it to your project's root ``urls.py`` module. The root ``urls.py`` module provided by Mezzanine's ``mezzanine-project`` command contains an example of this towards its end.
fa_IR: پیشوند URL برای سوار کردن تمام urlpatterns مزانین . هنگام استفاده از این گزینه، شما همچنین نیاز دارید آن را در "urls.py" اصلی پروژه ی خود اعمال کنید. ``urls.py`` اصلی که توسط دستور``mezzanine-project`` تولید می شود شامل مثال هایی از این مورد در انتهای فایل می باشد .

en: A sequence mapping host names to themes, allowing different templates to be served per HTTP hosts Each item in the sequence is a two item sequence, containing a host such as ``othersite.example.com``, and the name of an importable Python package for the theme. If the host is matched for a request, the templates directory inside the theme package will be first searched when loading templates.
fa_IR: دنباله نقشه برداری نام میزبان به تم ها، اجازه می دهد تا قالب های مختلفی را برای HTTP آماده کنند، هرمیزبان HTTP  یک دنباله دو قسمتی است، حاوی یک میزبان مانند `` othersite.example.com "، و نام پایتون بسته ی ورود تم. اگر میزبان به درخواست مورد نظرتعلق داشت ، پوشه الگو در داخل بسته تم در اولین بارگذاری جستجو می شود.

en: A sequence of fields that will be injected into Mezzanine's (or any library's) models. Each item in the sequence is a four item sequence. The first two items are the dotted path to the model and its field name to be added, and the dotted path to the field class to use for the field. The third and fourth items are a sequence of positional args and a dictionary of keyword args, to use when creating the field instance. When specifying the field class, the path ``django.models.db.`` can be omitted for regular Django model fields.
fa_IR: دنباله ای است که می تواند به مدل های مزانین  (و یا هر کتابخانه ای) تزریق شود. هر کدام از اقلام در دنباله,  دارای چهار آیتم می باشد. دو مورد اول مسیر نقطه دار به مدل و نام رشته , و مسیر نقطه دار به کلاس  را برای استفاده آماده می کند.مورد سوم و چهارم یک دنباله ای از آرگومان های محل دار وکلید واژه های یک  دیکشنری را می گیرد ، تا در زمان ایجاد نمونه از آن استفاده کند. هنگام مشخص کردن کلاس،  مسیر "django.models.db." را می توان از مدل های جنگو  به طور منظم حذف کرد.

en: A tag line that will appear at the top of all pages.
fa_IR: یک خط برچسب که در بالای همه ی صفحات ظاهر می شود.

en: A three item sequence, each containing a sequence of template tags used to render the admin dashboard.
fa_IR: یک موضوع سه قسمتی, هر قسمت شامل یک سری سه قسمتی از برچسب های الگویی است که برای داشبورد مدیر استفاده می شود.

en: Access token for http://bit.ly URL shortening service.
fa_IR: یوکن دسترسی برای http://bit.ly سرویس کوتاه کردن URL.

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add another
fa_IR: اضافه کردن مورد دیگر

en: Admin
fa_IR: مدیر

en: Akismet API Key
fa_IR:  کلید API در Akismet

en: An open source content management platform.
fa_IR: یک پلت فرم مدیریت محتوای منبع باز

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Cancel
fa_IR: لغو کردن

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Controls the ordering and grouping of the admin menu.
fa_IR: کنترل کردن ترتیب و گروه بندی منوی مدیریت

en: Could not import the value of settings.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s
fa_IR: نمی توان مقدار این رشته را وارد کرد.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Description
fa_IR: توضیح

en: Device specific template sub-directory to use as the default device.
fa_IR: زیر پوشه ی الگوی مربوط به وسایل خاص که به عنوان وسایل پیش فرض استفاده می شوند.

en: Dict mapping file field names in the format ``app_label.model_name.field_name`` to the Python dotted path to function names that will be used for the file field's ``upload_to`` argument.
fa_IR: دیکشنری به فرمت ``app_label.model_name.field_name`` برای مپینگ فیلد های نام فایل به مسیر نقطه دار نام تابع که در فیلد های ``upload_to``  استفاده می شود.

en: Directory name to store thumbnails in, that will be created relative to the original image's directory.
fa_IR: نام پوشه برای ذخیره تصاویر بند انگشتی، که نسبت به دایرکتوری تصویر اصلی ایجاد خواهد شد.

en: Dotted Python path to the callable for converting strings into URL slugs. Defaults to ``mezzanine.utils.urls.slugify_unicode`` which allows for non-ascii URLS. Change to ``django.template.defaultfilters.slugify`` to use Django's slugify function, or something of your own if required.
fa_IR: مسیر نقطه دار پایتون به سمت مبدل رشته به URL .مقدار پیش فرض ``mezzanine.utils.urls.slugify_unicode`` است که اجازه به کارکتر های غیر اسکی در URL هم می دهد.آن را به ``django.template.defaultfilters.slugify`` تغییر دهید تا از امکان slug در جانگو استفاده کنید, یا آن را به مورد دلخواه خود تنظیم کنید.

en: Dotted package path and class name of the widget to use for the ``RichTextField``.
fa_IR: مسیر نقطه دار و نام کلاس ویجت برای استفاده در``RichTextField``.

en: Dotted path to the function to call on a ``RichTextField`` value before it is rendered to the template.
fa_IR: مسیر نقطه دار تابع برای فراخوانی در  ``RichTextField`` قبل از این که در الگوها رندر شوند.

en: Draft
fa_IR: پیش نویس

en: Edit
fa_IR: ویرایش کردن

en: Enable SSL
fa_IR: فعال کردن SSL

en: Error
fa_IR: خطا

en: Everything
fa_IR: همه قسمت ها

en: Expires on
fa_IR: انقضا در

en: Force Host
fa_IR: میزبان اجباری

en: Forgot password?
fa_IR: آیا کلمه عبور فراموش شده؟

en: Generate description
fa_IR: ایجاد توضیحات

en: Go
fa_IR: برو

en: Google Analytics ID
fa_IR: شناسه Google Analytics

en: Google Analytics ID (http://www.google.com/analytics/)
fa_IR: شناسه Google Analytics در  (http://www.google.com/analytics/)

en: High
fa_IR: بالا

en: Home
fa_IR: خانه

en: Host name that the site should always be accessed via that matches the SSL certificate.
fa_IR: نام میزبان که سایت همیشه باید از طریق آن نام که منطبق بر گواهی SSL است, قابل دسترسی باشد.

en: If ``True``, each site will use its own directory within the filebrowser media library.
fa_IR: اگر ``درست`` باشد, هر سایت از فولدر مخصوص به خودش درقسمت مدیر فایل از کتابخانه رسانه استفاده می کند.

en: If ``True``, only URLs specified by the ``SSL_FORCE_URL_PREFIXES`` setting will be accessible over SSL, and all other URLs will be redirected back to HTTP if accessed over HTTPS.
fa_IR: اگر "علامت دار" باشد، تنها URL های مشخص شده توسط  ``SSL_FORCE_URL_PREFIXES ``  از طریق SSL در دسترس خواهند بود، و تمام آدرس های دیگر  به HTTP هدایت می شوند در صورتی که بیش از این از HTTPS در دسترس باشند.

en: If ``True``, the south application will be automatically added to the ``INSTALLED_APPS`` setting.
fa_IR: اگر `` علامت دار `` باشد، برنامه SOUTH  به صورت خودکار به تنظیمات  ``INSTALLED_APPS ``  اضافه خواهد شد.

en: If ``True``, users will be automatically redirected to HTTPS for the URLs specified by the ``SSL_FORCE_URL_PREFIXES`` setting.
fa_IR: اگر "علامت دار" باشد، کاربران به طور خودکار به HTTPS برای آدرس مشخص شده توسط  ``SSL_FORCE_URL_PREFIXES``   هدایت می شوند.

en: If ``True``, website forms will use HTML5 features.
fa_IR: اگر "علامت دار" باشد, فرم های وب سایت از امکانات HTML5 استفاده می کنند.

en: If checked, the description will be automatically generated from content. Uncheck if you want to manually set a custom description.
fa_IR: اگر علامت دار باشد, توضیحات بصورت خودکار, از محتوای وارد شده, ایجاد می شود.اگر می خواهید خودتان توصیفی وارد کنید, علامتش را بردارید.

en: Interface:
fa_IR: رابط:

en: Key for http://akismet.com spam filtering service. Used for filtering comments and forms.
fa_IR: کلید برای http://akismet.com سرویس فیلتر کردن هرزنامه که برای فیلتر کردن نظرات و فرم ها استفاده می شود.

en: Keywords
fa_IR: کلمات کلیدی

en: Leave blank to have the URL auto-generated from the title.
fa_IR:  فیلد را خالی بگذارید تا URL به صورت خودکاراز عنوان تولید شود.

en: List of HTML attributes that won't be stripped from ``RichTextField`` instances.
fa_IR: لیست صفات HTML که در ``RichTextField`` موارد نبرند.

en: List of HTML tags that won't be stripped from ``RichTextField`` instances.
fa_IR: لیست تگ های HTML که در ``RichTextField`` موارد نبرند.

en: List of inline CSS styles that won't be stripped from ``RichTextField`` instances.
fa_IR: فهرست از سبک درونی CSS که از "RichTextField `` موارد نبرند.

en: List of words which will be stripped from search queries.
fa_IR: فهرست کلماتی که از پرس و جوهای جستجو محروم خواهد شد.

en: Log in
fa_IR: وارد شدن

en: Log out
fa_IR: خارج شدن

en: Low (allows video, iframe, Flash, etc)
fa_IR: پایین (اجازه ی استفاده از ویدیو و iFrame و فایل فلش و غیره)

en: Mapping of device specific template sub-directory names to the sequence of strings that may be found in their user agents.
fa_IR: نقشه برداری از الگوی مربوط به نام وسایل خاص برای تبدیل به  دنباله ای از رشته ها که ممکن است در عامل های کاربر استفاده شود.

en: Max number of paging links to display when paginating.
fa_IR: حداکثر لینک های صفحه برای نمایش هنگام صفحه بندی.

en: Max paging links
fa_IR: حداکثر لینک های صفحه

en: Media Library
fa_IR: کتابخانه ی رسانه ها

en: Media library per site
fa_IR: کتابخانه رسانه برای هر سایت

en: Meta data
fa_IR: داده های متا

en: Mezzanine's caching uses a technique know as mint caching. This is where the requested expiry for a cache entry is stored with the cache entry in cache, and the real expiry used has the ``CACHE_SET_DELAY`` added to it. Then on a cache get, the store expiry is checked, and if it has past, the cache entry is set again, and no entry is returned. This tries to ensure that cache misses never occur, and if many clients were to get a cache miss at once, only one would actually need to re-generated the cache entry.
fa_IR: مزانین از یک روش کش کردن به نام mint استفاده می کند. که در آن از انقضای درخواست برای ورود به کش و ذخیره استفاده می شود، و زمان انقضای واقعی مورد استفاده توسط `` CACHE_SET_DELAY``  به آن افزوده شده است. سپس بر روی فضای ذخیره سازی , زمان انقضای کش بررسی شده،  و اگر گذشته بود، ورودی کش دوباره تنظیم، و هیچ ورودی بازگردانده نمی شود. این تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود که خطا در کش هرگز رخ نمی دهد ، و در صورتی که تعدادی از مشتریان به یک انبار و در یک لحظه نیاز داشته باشند، تنها یک نمونه کافی است تا کش به درستی ایجاد شود.

en: Models that subclass ``Ownable`` and use the ``OwnableAdmin`` have their admin change-list records filtered down to records owned by the current user. This setting contains a sequence of models in the format ``app_label.object_name``, that when subclassing ``Ownable``, will still show all records in the admin change-list interface, regardless of the current user.
fa_IR: مدل هایی که زیرطبقه ``Ownable`` هستند و از ``OwnableAdmin `` استفاده می کنند, دارای لیست تغییرات مدیریتی ای هستند که فیلتر شده تا فقط تغییرات مربوط به کاربر فعلی را نشان دهد. این تنظیمات شامل دنباله ای از مدل ها در قالب  ``app_label.object_name ``است،  زمانی که دارای زیر کلاس `` Ownable`` باشند، در لیست تغییرات مدیریتی همه تغییرات را  نشان خواهند داد، بدون در نظر گرفتن کاربرفعلی.

en: My Actions
fa_IR: اقدامات من

en: Name of the jQuery UI file found in mezzanine/core/static/mezzanine/js/
fa_IR: نام فایل jQuery UI در mezzanine/core/static/mezzanine/js/ یافت شد

en: Name of the jQuery UI file.
fa_IR: نام فایل jQuery UI.

en: Name of the jQuery file found in mezzanine/core/static/mezzanine/js/
fa_IR: نام فایل شناسه jQuery موجود در /mezzanine/core/static/mezzanine/js

en: Name of the jQuery file.
fa_IR: نام فایل jQuery

en: No filtering
fa_IR: بدون فیلتر

en: None available
fa_IR: هیچ یک قابل استفاده نیست

en: Number of different sizes for tags when shown as a cloud.
fa_IR: شماره ای از اندازه های مختلف برای برچسب ها در  زمانی که به عنوان یک ابر نشان داده شده اند.

en: Number of results shown in the search results page.
fa_IR: تعداد نتایجی که در صفحه نتایج جستجو نشان داده شده است.

en: Optional title to be used in the HTML title tag. If left blank, the main title field will be used.
fa_IR: عنوان اختیاری که  در تگ عنوان HTML استفاده می شود. اگر خالی باشد، عنوان اصلی استفاده خواهد شد.

en: Order
fa_IR: مرتب کردن

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page not found
fa_IR: صفحه پیدا نشد

en: Password:
fa_IR: رمز عبور:

en: Permission denied
fa_IR: اجازه دسترسی ندارید

en: Powered by
fa_IR:  نیرو گرفته از

en: Published
fa_IR: انتشار یافته

en: Published from
fa_IR: منتشر شده از

en: Recent Actions
fa_IR: اقدامات اخیر

en: Rich Text filter level
fa_IR: سطح فیلتر متن غنی

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search results per page
fa_IR: نتایج جستجو در هر صفحه

en: Sequence of dotted Python paths to callable functions used for checking posted content (such as forms or comments) is spam. Each function should accept three arguments: the request object, the form object, and the URL that was posted from. Defaults to ``mezzanine.utils.views.is_spam_akismet`` which will use the http://akismet.com spam filtering service when the ``AKISMET_API_KEY`` setting is configured.
fa_IR: دنباله ای از مسیر های نقطه دار پایتون برای فراخوانی توابعی که به منظور کنترل کردن محتوای پست (مانند فرم ها یا کامنت ها) به عنوان اسپم استفاده می شوند. هر تابع باید دارای سه آرکومان باشد: درخواست , فرم و URLی که از انجا محتوا پست شده است.تنظیم پیش فرض ``mezzanine.utils.views.is_spam_akismet`` است که برای http://akismet.com سرویس فیلتر سازی اسپم استفاده می شود,  وقتی که ``AKISMET_API_KEY`` در تنظیمات سایت وارد شده باشد.

en: Sequence of models that will be provided by default as choices in the search form. Each model should be in the format ``app_label.model_name``. Only models that subclass ``mezzanine.core.models.Displayable`` should be used.
fa_IR: دنباله مدل ها کهبصورت پیش فرض برای انتخاب در فرم جستجو فراهم شده است. هر مدل باید به فرمت ``app_label.model_name`` باشد. فقط مدل هایی که زیر کلاس ``mezzanine.core.models.Displayable`` هستند باید استفاده شوند.

en: Sequence of setting names available within templates.
fa_IR: توالی تعیین اسامی موجود در داخل قالب.

en: Show in sitemap
fa_IR: نمایش در نقشه سایت

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site permission
fa_IR: مجوز سایت

en: Site permissions
fa_IR: مجوزهای سایت

en: Sites
fa_IR: سایت ها

en: Size of thumbnail previews for image fields in the admin interface.
fa_IR: اندازه ی تصاویر بند انگشتی برای مشاهده ی تصاویر در رابط مدیریت.

en: Sorry, an error occurred.
fa_IR: با عرض پوزش ، یک خطا رخ داده است.

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Tag Cloud Sizes
fa_IR: برچسب اندازه ی ابر

en: Tagline
fa_IR: خط برچسب

en: The page you requested does not exist.
fa_IR: صفحه ی درخواستی شما موجود نیست.

en: Theme by
fa_IR: قالب توسط

en: This field is required if status is set to published.
fa_IR: این فیلد لازم است اگر وضعیت منتشر شده باشد.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title that will display at the top of the site, and be appended to the content of the HTML title tags on every page.
fa_IR: عنوان که در بالای سایت نمایش داده می شود، و به عنوان تگ های  HTML در هر صفحه اضافه خواهد شد.

en: URL
fa_IR: آدرس URL

en: URL for the JavaScript file (relative to ``STATIC_URL``) that handles configuring TinyMCE when the default ``RICHTEXT_WIDGET_CLASS`` is used.
fa_IR: URL فایل جاوا اسکریپت (نسبت به "STATIC_URL") که پیکربندی TinyMCE را هدایت می کند در زمانی که به طور پیش فرض از "RICHTEXT_WIDGET_CLASS" استفاده شده است.

en: Unregister these models from the admin.
fa_IR: این مدل ها را از قسمت مدیریت حذف کن.

en: Username or email:
fa_IR: نام کاربری یا آدرس ایمیل:

en: Users
fa_IR: کاربران

en: View Mobile Site
fa_IR: مشاهده سایت تلفن همراه

en: View on site
fa_IR: مشاهده در سایت

en: View site
fa_IR: مشاهده سایت

en: With Draft chosen, will only be shown for admin users on the site.
fa_IR: با انتخاب پیش نویس, فقط برای کاربران گروه مدیریت نمایش داده می شود.

en: With Published chosen, won't be shown after this time
fa_IR: با انتخاب منتشر شده, بعد از این لحظه نمایش داده نمی شود.

en: With Published chosen, won't be shown until this time
fa_IR: با انتخاب منتشر شده, تا این لحظه نمایش داده نشده است.

en: You don't have permission to access the admin for this site.
fa_IR: شما مجوز لازم برای دسترسی به قسمت مدیریتی این سایت را ندارید.

en: and
fa_IR: و

en: bit.ly access token
fa_IR: توکن دسترسی bit.ly

en: of
fa_IR: از

en: read more
fa_IR: خواندن بیشتر
