Mezzanine - en to is_IS translation catalogue (36 entries)

en: Content
is_IS: Efni

en: Site
is_IS: Síða

en: Site Title
is_IS: Titill Síðu

en: Enable SSL
is_IS: Virkja SSL

en: List of words which will be stripped from search queries.
is_IS: Listi orða sem verður sleppt úr leitarstrengjum.

en: Order
is_IS: Röðun

en: Title
is_IS: Titill

en: View on site
is_IS: Skoða á síðu

en: Description
is_IS: Lýsing

en: Draft
is_IS: Uppkast

en: Published
is_IS: Birt

en: Status
is_IS: Staða

en: Published from
is_IS: Birt frá

en: Expires on
is_IS: Rennur út

en: Author
is_IS: Höfundur

en: Permission denied
is_IS: Aðgangi hafnað

en: and
is_IS: og

en: Home
is_IS: Heim

en: Search Results
is_IS: Leitarniðurstöður

en: read more
is_IS: lesa meira

en: Forgot password?
is_IS: Gleymt lykilorð?

en: Add
is_IS: Bæta við

en: Change
is_IS: Breyta

en: Add another
is_IS: Bæta öðru

en: Recent Actions
is_IS: Nýlegar Aðgerðir

en: My Actions
is_IS: Mínar Aðgerðir

en: Page not found
is_IS: Síða fannst ekki

en: The page you requested does not exist.
is_IS: Síðan sem þú baðst um er ekki til.

en: Error
is_IS: Villa

en: Save
is_IS: Vista

en: Cancel
is_IS: Hætta við

en: Edit
is_IS: Breyta

en: Log out
is_IS: Skrá út

en: Page
is_IS: Síða

en: of
is_IS: af

en: Search
is_IS: Leita
