Mezzanine - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Site
lv: Lapa

en: List of words which will be stripped from search queries.
lv: Saraksts ar vārdiem, kas tiks dzēsti no meklējumu pieprasījumiem.

en: Tag Cloud Sizes
lv: Birku mākoņa izmēri

en: Number of different sizes for tags when shown as a cloud.
lv: Birku izmēru skaits, kad tās tiek attēlotas mākonī.

en: Order
lv: Pasūtījums

en: Title
lv: Virsraksts

en: View on site
lv: Rādīt lapā

en: Description
lv: Apraksts

en: Generate description
lv: Ģenerēt aprakstu

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Published
lv: Publicēts

en: Status
lv: Statuss

en: Published from
lv: Publicēts no

en: Author
lv: Autors

en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

en: Powered by
lv: Spēcināts ar

en: and
lv: un

en: View Mobile Site
lv: Skatīt lapas Mobilo versiju

en: Home
lv: Mājas

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Dashboard
lv: Darbagalds

en: Interface:
lv: Lietotāja saskarne:

en: Admin
lv: Administrators

en: Log in
lv: Autorizēties

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Add
lv: Pievienot

en: Change
lv: Mainīt

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Recent Actions
lv: Pēdējās darbības

en: My Actions
lv: Manas darbības

en: None available
lv: Nav pieejams

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: The page you requested does not exist.
lv: Jūsu pieprasītā lapa neeksistē.

en: Error
lv: Kļūda

en: Sorry, an error occurred.
lv: Atvainojiet, konstatēta kļūda.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Log out
lv: Atvienoties

en: Page
lv: Lapa

en: of
lv: no

en: Search
lv: Meklēt
