Mezzanine - en to pap translation catalogue (39 entries)

en: Content
pap: Kontenido

en: Could not import the value of settings.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s
pap: No por a importá e balor de settings.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s

en: Order
pap: Pedido

en: Title
pap: Título

en: View on site
pap: Wak riba e site

en: Description
pap: Deskripshon

en: Generate description
pap: Generá deskripshon

en: Keywords
pap: Palabranan klave

en: Published
pap: Publiká

en: Status
pap: Estado

en: Published from
pap: Fecha di publikashon

en: Expires on
pap: Fecha di ekspirashon

en: Author
pap: Outor

en: Permission denied
pap: Permiso nengá

en: Powered by
pap: Empoderá ku

en: and
pap: i

en: View Mobile Site
pap: Wak site pa telefon mobil

en: Home
pap: Inisio

en: Search Results
pap: Resultado di e buskamentu

en: read more
pap: lesa mas

en: Dashboard
pap: Panel di kontrol

en: Forgot password?
pap: Bo a lubidá bo password?

en: Add
pap: Agregá

en: Change
pap: Kambia

en: Add another
pap: Agregá otro

en: Recent Actions
pap: Akshonnan resien

en: My Actions
pap: Mi akshonnan

en: None available
pap: Ningun disponibel

en: Page not found
pap: Página no haña

en: The page you requested does not exist.
pap: E página ku bo a pidi no ta eksistí

en: Error
pap: Eror

en: Sorry, an error occurred.
pap: Dispensa, un eror a sosodé

en: Save
pap: Warda

en: Cancel
pap: Kanselá

en: Edit
pap: Editá

en: Log out
pap: Terminá sesion

en: Page
pap: Página

en: of
pap: di

en: Search
pap: Buska
