Mezzanine - en to sk translation catalogue (63 entries)

en: This field is required if status is set to published.
sk: Toto pole je povinné, pokiaľ je status nastavený na zverejnený

en: Meta data
sk: Meta dáta

en: Content
sk: Obsah

en: Site
sk: Stránka

en: Users
sk: Užívatelia

en: Akismet API Key
sk: Akismet API Kľúč

en: Key for http://akismet.com spam filtering service. Used for filtering comments and forms.
sk: Kľúč pre http://akismet.com spam filter. Používaný pre filtrovanie komentárov a formulárov

en: If ``True``, website forms will use HTML5 features.
sk: Pokiaľ ``True``, formuláre na stránke budú využívať vlastnosti HTML5

en: Name of the jQuery file.
sk: Názov jQuery súboru.

en: High
sk: Vysoko

en: Low (allows video, iframe, Flash, etc)
sk: Nízko (povoľuje video, iframe, Flash, atď)

en: No filtering
sk: Bez filtrovania

en: Search results per page
sk: Výsledkov na stránke

en: Number of results shown in the search results page.
sk: Počet výsledkov zobrazený na stránke s výsledkami vyhľadávania

en: Site Title
sk: Nastav Titulok

en: Tagline
sk: Časová os

en: An open source content management platform.
sk: Otvorená platforma na správu systému

en: Enable SSL
sk: Povoľ SSL

en: Could not import the value of settings.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s
sk: Chyba pri importe hodnoty settings.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s

en: Order
sk: Objednať

en: Title
sk: Titul

en: View on site
sk: Zobraziť na stránke

en: Description
sk: Vysvetlivka

en: Generate description
sk: Generovať popis

en: If checked, the description will be automatically generated from content. Uncheck if you want to manually set a custom description.
sk: Pokiaľ je táto voľba zaškrtnutá, popis sa automaticky vygeneruje podľa obsahu. Odškrtnite, pokiaľ chcete popis vyplniť ručne.

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Draft
sk: Nedokončené

en: Published
sk: Publikované

en: Published from
sk: Publikované z

en: With Published chosen, won't be shown until this time
sk: Pokiaľ je Zverejnený zvolený, nebude zobrazený až do toho času

en: Expires on
sk: Expiruje dňa

en: Author
sk: Autor

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Powered by
sk: Poháňa

en: and
sk: a

en: Theme by
sk: Téma od

en: View Mobile Site
sk: Zobraziť mobilnú verziu

en: Home
sk: Domov

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: read more
sk: čítať viac

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Username or email:
sk: Uživateľské meno alebo email

en: Password:
sk: Heslo

en: Interface:
sk: Rozhranie:

en: Log in
sk: Prihlásiť sa

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Add
sk: Pridať

en: Change
sk: Zmeniť

en: Add another
sk: Pridať ďalšie

en: Recent Actions
sk: Nedávne akcie

en: My Actions
sk: Moje akcie

en: None available
sk: Nedostupné

en: Page not found
sk: Stránka sa nenašla

en: The page you requested does not exist.
sk: Stránka ktrorú hľadáte sa nenašla.

en: Error
sk: Chyba

en: Sorry, an error occurred.
sk: Prepáčte, nastala chyba

en: Save
sk: Uložiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Editovať

en: Log out
sk: Odhlásit sa

en: Page
sk: Stránka

en: of
sk: k

en: Search
sk: Vyhľadávanie
