Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (117 entries)

en: This field is required if status is set to published.
uk_UA: Це поле обов'язково, якщо встановлено опублікований статус.

en: Meta data
uk_UA: Мета дані

en: Controls the ordering and grouping of the admin menu.
uk_UA: Порядок і групування відображення елементів адміністративного меню

en: Content
uk_UA: Контент

en: Media Library
uk_UA: Медія Бібліотека

en: Site
uk_UA: Сайт

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Unregister these models from the admin.
uk_UA: Прибрати ці моделі з адміністрування.

en: Size of thumbnail previews for image fields in the admin interface.
uk_UA: Розмір мініатюри для  полів зображень в інтерфейсі адміністрування.

en: Akismet API Key
uk_UA: Ключ Akismet

en: Key for http://akismet.com spam filtering service. Used for filtering comments and forms.
uk_UA: Ключ для сервісу фільтрації спаму http://akismet.com. Для коментарів і форм.

en: bit.ly access token
uk_UA: bit.ly токен доступу

en: Access token for http://bit.ly URL shortening service.
uk_UA: Токен доступу для http://bit.ly.

en: A three item sequence, each containing a sequence of template tags used to render the admin dashboard.
uk_UA: Послідовності з трьома значеннями, кожна з яких містить послідовність тегів шаблону використовується для відображення панелі адміністратрування.

en: Device specific template sub-directory to use as the default device.
uk_UA: Папка шаблону за замовчуванням для мобільних пристроїв.

en: Mapping of device specific template sub-directory names to the sequence of strings that may be found in their user agents.
uk_UA: Відповідність різних моделей мобільних пристроїв з шаблонами.

en: If ``True``, website forms will use HTML5 features.
uk_UA: Якщо `` Так ``, форми на сайті будуть використовувати можливості HTML5.

en: Name of the jQuery file.
uk_UA: Ім'я jQuery файлу.

en: Name of the jQuery file found in mezzanine/core/static/mezzanine/js/
uk_UA: Ім'я jQuery файлу знаходиться в mezzanine/core/static/mezzanine/js/

en: Name of the jQuery UI file.
uk_UA: Назва файлу для JQuery UI.

en: Name of the jQuery UI file found in mezzanine/core/static/mezzanine/js/
uk_UA: Назва файлу JQuery UI, якого можна знайти в mezzanine/core/static/mezzanine/js/

en: Max paging links
uk_UA: Максимальна кількість посилань в пагінаторе

en: Max number of paging links to display when paginating.
uk_UA: Максимальна кількість посилань на сторінки, які відображаються в області пагінації.

en: Media library per site
uk_UA: Окрема медіа-бібліотека для кожного із сайтів

en: If ``True``, each site will use its own directory within the filebrowser media library.
uk_UA: Якщо `` Так ``, кожен сайт буде використовувати свій власний каталог для медіа-бібліотеки.

en: Dotted package path and class name of the widget to use for the ``RichTextField``.
uk_UA: Розділений точками шлях до пакету та ім'я класу віджета, який використовується для відображення віджета `` RichTextField ``.

en: List of HTML tags that won't be stripped from ``RichTextField`` instances.
uk_UA: Список HTML тегів що не будуть видалені при редагуванні в текстовому редакторі.

en: List of HTML attributes that won't be stripped from ``RichTextField`` instances.
uk_UA: Список HTML атрибутів, що не будуть видалені при редагувані в текстовому редакторі.

en: List of inline CSS styles that won't be stripped from ``RichTextField`` instances.
uk_UA: Список вбудованих стилів CSS, які не будуть вирізані з `` RichTextField  ``.

en: Dotted path to the function to call on a ``RichTextField`` value before it is rendered to the template.
uk_UA: Розділений точками шлях до функції, перетворюючої значення `` RichTextField ``, при відображенні в шаблоні.

en: High
uk_UA: Високий

en: Low (allows video, iframe, Flash, etc)
uk_UA: Низький (дозволяти відео, флеш, iframe та ін.)

en: No filtering
uk_UA: Без фільтрації

en: Rich Text filter level
uk_UA: Рівень фільтрації тексту

en: *Do not change this setting unless you know what you're doing.*
    
    When content is saved in a Rich Text (WYSIWYG) field, unsafe HTML tags and attributes are stripped from the content to protect against staff members intentionally adding code that could be used to cause problems, such as changing their account to a super-user with full access to the system.
    
    This setting allows you to change the level of filtering that occurs. Setting it to low will allow certain extra tags to be permitted, such as those required for embedding video. While these tags are not the main candidates for users adding malicious code, they are still considered dangerous and could potentially be mis-used by a particularly technical user, and so are filtered out when the filtering level is set to high.
    
    Setting the filtering level to no filtering, will disable all filtering, and allow any code to be entered by staff members, including script tags.
uk_UA: * Не змінюйте цей параметр, якщо ви не знаєте що він робите. *
    
    Коли вміст Rich Text (WYSIWYG) поля зберігається в базу, небезпечні HTML теги і атрибути виключаються з тексту для захисту від навмисного додавання редакторами сайту коду, який може привести до зміни типу їх облікового запису на супер-користувача з повним доступом до системи.
    
    Цей параметр дозволяє змінити рівень фільтрації HTML тегів. Установка параметра в `` Низький `` дозволяє додавати деякі додаткові теги, які потрібні для вставки відео. Хоча вони і не є небезпечними, все ж можуть бути побічно використані технічно грамотними користувачами. Тому навіть ці теги фільтруються, якщо виставлений `` Високий `` рівень фільтрації.
    
    Установка параметра в стан `` Без фільтра `` відключає фільтрацію, що дозволяє редакторам сайт додавати будь-який HTML код, включаючи скриптові теги.

en: Search results per page
uk_UA: Результатів пошуку на сторінці

en: Number of results shown in the search results page.
uk_UA: Кількість результатів, які відображатимуться на сторінці пошуку.

en: Site Title
uk_UA: Заголовок сайту

en: Title that will display at the top of the site, and be appended to the content of the HTML title tags on every page.
uk_UA: заголовок, що відображається як назва вкладки браузера або назва вікна браузера, складається з заголовка відображуваної сторінки з додаванням даної частини.

en: Tagline
uk_UA: Підзаголовок

en: A tag line that will appear at the top of all pages.
uk_UA: Підзаголовок, який відображається на всіх сторінках сайту.

en: An open source content management platform.
uk_UA: Платформа з управління контентом з відкритим вихідним кодом.

en: Dotted Python path to the callable for converting strings into URL slugs. Defaults to ``mezzanine.utils.urls.slugify_unicode`` which allows for non-ascii URLS. Change to ``django.template.defaultfilters.slugify`` to use Django's slugify function, or something of your own if required.
uk_UA: Розділений точками шлях до функції, що перетворює стрічки відносний шлях. За замовчуванням `` mezzanine.utils.urls.slugify_unicode ``,  яка дозволяє використовувати не-ASCII символи в посиланні. Можлива зміна на `` django.template.defaultfilters.slugify `` або на власну функцію перетворення.

en: Enable SSL
uk_UA: Включити SSL

en: If ``True``, users will be automatically redirected to HTTPS for the URLs specified by the ``SSL_FORCE_URL_PREFIXES`` setting.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то користувачі будуть автоматично перенаправлені на HTTPS для посилань, які вказані в налаштуванні `` SSL_FORCE_URL_PREFIXES ``.

en: Force Host
uk_UA: Встановити хост

en: Host name that the site should always be accessed via that matches the SSL certificate.
uk_UA: Ім'я хоста, яке сайт буде використовувати для SSL-сертифіката.

en: If ``True``, only URLs specified by the ``SSL_FORCE_URL_PREFIXES`` setting will be accessible over SSL, and all other URLs will be redirected back to HTTP if accessed over HTTPS.
uk_UA: Якщо `` Так `` , тільки посилання зазначені в налаштуванні `` SSL_FORCE_URL_PREFIXES ``  будуть доступні через SSL, всі інші посилання будуть перенаправлені до HTTP, якщо доступ до них був через HTTPS.

en: List of words which will be stripped from search queries.
uk_UA: Список слів, що виключаються з пошукових запитів

en: Tag Cloud Sizes
uk_UA: Розміри хмари тегів

en: Number of different sizes for tags when shown as a cloud.
uk_UA: Кількість різноманітних розмірів написів, які відображаються в хмарі тегів.

en: Sequence of setting names available within templates.
uk_UA: Список налаштувань, доступних всередині шаблонів

en: Directory name to store thumbnails in, that will be created relative to the original image's directory.
uk_UA: Назва папки, в якій зберігати іскізи. Папка буде створена відносно основної папки з зображеннями.

en: URL for the JavaScript file (relative to ``STATIC_URL``) that handles configuring TinyMCE when the default ``RICHTEXT_WIDGET_CLASS`` is used.
uk_UA: Посилання для файлу JavaScript (відносно `` STATIC_URL ``), який обробляє налаштування TinyMCE, коли за замовчуванням використовується `` RICHTEXT_WIDGET_CLASS ``.

en: If ``True``, the south application will be automatically added to the ``INSTALLED_APPS`` setting.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то South буде автоматично додано до списку додатків `` INSTALLED_APPS ``.

en: Could not import the value of settings.RICHTEXT_WIDGET_CLASS: %s
uk_UA: Не вдалось імпортувати значення налаштувань.HTML_WIDGET_CLASS: %s

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Leave blank to have the URL auto-generated from the title.
uk_UA: Якщо залишите порожнім, то це поле автоматично заповниться із заголовку.

en: View on site
uk_UA: Переглянути в сайті

en: Optional title to be used in the HTML title tag. If left blank, the main title field will be used.
uk_UA: Необов'язковий заголовок для використання в титульному тезі сторінки. Якщо залишите порожнім, то буде використаний головний заголовок.

en: Description
uk_UA: Опис

en: Generate description
uk_UA: Згенерувати опис

en: If checked, the description will be automatically generated from content. Uncheck if you want to manually set a custom description.
uk_UA: Якщо прапорець встановлений, опис буде автоматично генерується із контенту. Зніміть прапорець, якщо ви хочете вручну встановити опис.

en: Keywords
uk_UA: Ключові слова

en: Draft
uk_UA: Чернетка

en: Published
uk_UA: Опублікований

en: Status
uk_UA: Статус

en: With Draft chosen, will only be shown for admin users on the site.
uk_UA: Якщо обрано Чернетка, то буде показано тільки адміністраторам.

en: Published from
uk_UA: Опублікований з

en: With Published chosen, won't be shown until this time
uk_UA: Якщо обрано ``Опубліковано``, то не буде показано до цього часу

en: Expires on
uk_UA: Завершується

en: With Published chosen, won't be shown after this time
uk_UA: Якщо обрано ``Опубліковано``, то буде показано після цього часу

en: Show in sitemap
uk_UA: Показати в сайтмапі

en: Author
uk_UA: Автор

en: Sites
uk_UA: Сайти

en: Site permission
uk_UA: Права сайту

en: Site permissions
uk_UA: Права сайту

en: Permission denied
uk_UA: Доступ заборонено

en: Everything
uk_UA: Усі

en: Powered by
uk_UA: Сайт використовує

en: and
uk_UA: і

en: Theme by
uk_UA: Тема

en: View Mobile Site
uk_UA: Мобільна версія

en: Home
uk_UA: Головна

en: 
    <h2>Congratulations!</h2>
    <p>
        Welcome to your new Mezzanine powered website.
        Here are some quick links to get you started:
    </p>
    <ul>
        <li><a href="/admin/">Log in to the admin interface</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/content-architecture.html">Creating custom page types</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#templates">Modifying HTML templates</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#why-isn-t-the-homepage-a-page-object-i-can-edit-via-the-admin">Changing this homepage</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html">Other frequently asked questions</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/configuration.html#default-settings">Full list of settings</a></li>
        <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/deployment.html">Deploying to a production server</a></li>
    </ul>
uk_UA: 
    <h2>Вітаємо!</h2>
    <p>
    Ласкаво просимо на новостворений веб-сайт, створений з допомогою Mezzanine.⏎
    Ось деякі швидкі посилання, щоб ви почали:
    </p>
    <ul>
    <li><a href="/admin/">Вхід в інтерфейс адміністратора</a></li>
    <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/content-architecture.html">Створення  користувацьких типів сторінок</a></li>
    <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#templates">Зміна HTML шаблонів</a></li>
    <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html#why-isn-t-the-homepage-a-page-object-i-can-edit-via-the-admin">Зміна цієї стартовою сторінки</a></li>
    <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/frequently-asked-questions.html">Інші часті  питання</a></li>
    <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/configuration.html#default-settings">Повний перелік налаштувань</a></li>
    <li><a href="http://mezzanine.jupo.org/docs/deployment.html">Розгортання на робочому сервері</a></li>
    </ul>

en: Search Results
uk_UA: Результати пошуку

en: 
    No results were found in %(search_type)s matching your query: %(query)s
uk_UA: 
    Нічого не знайдено в %(search_type)s із запитои: %(query)s

en: 
    Showing %(start)s to %(end)s of %(total)s results in %(search_type)s matching your query: %(query)s
uk_UA: 
    Відображаються від %(start)s до %(end)s із %(total)s резульматів в %(search_type)s із запитом: %(query)s

en: read more
uk_UA: читати далі

en: View site
uk_UA: Переглянути на сайті

en: Dashboard
uk_UA: Панель управління

en: You don't have permission to access the admin for this site.
uk_UA: У вас немає прав на адміністрування цього сайту.

en: Username or email:
uk_UA: Логін або email:

en: Password:
uk_UA: Пароль:

en: Interface:
uk_UA: Інтерфейс:

en: Admin
uk_UA: Адміністрування

en: Log in
uk_UA: Зайти

en: Forgot password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Add
uk_UA: Додати

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Add another
uk_UA: Додати ще

en: Recent Actions
uk_UA: Останні дії

en: My Actions
uk_UA: Мої дії

en: None available
uk_UA: Недоступно

en: Page not found
uk_UA: Сторінку не знайдено

en: The page you requested does not exist.
uk_UA: Сторінка, яку ви запросили, не існує.

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Sorry, an error occurred.
uk_UA: На жаль, сталася помилка.

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Log out
uk_UA: Вийти

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: of
uk_UA: з

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Go
uk_UA: Перейти
