Mezzanine - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
ca[0]: 1 entrada eliminada
ca[1]: %(count)s entrades eliminades

en: View Entries
ca: Veure entrades

en: Max length allowed for field values in the forms app.
ca: Longitud màxima permesa pels valors dels camps de l'aplicació formulari.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
ca: Longitud màxima permesa per les etiquetes dels camps de l'aplicació formulari.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
ca: Caràcter utilitzar com a delimitador de camps al exportar les respostes a CSV.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
ca: Ruta absoluta per guardar els fitxers pujats a l'aplicació de formulari.

en: Single line text
ca: Línea de text

en: Multi line text
ca: Multilínea de text

en: Number
ca: Número

en: Check box
ca: Casella de verificació

en: Check boxes
ca: Caselles de verificació

en: Drop down
ca: Desplegable

en: Multi select
ca: Multiple selecció

en: Radio buttons
ca: Boto de radio

en: File upload
ca: Pujada de Fitxers

en: Date
ca: Dia

en: Date/time
ca: Dia/Hora

en: Hidden
ca: Amagat

en: Nothing
ca: Res

en: Contains
ca: Conté

en: Doesn't contain
ca: No conté

en: Equals
ca: Igual

en: Doesn't equal
ca: Diferent

en: Is between
ca: entre

en: required
ca: Obligatori

en: Checked
ca: Marcat

en: Not checked
ca: Desmarcat

en: and
ca: i

en: Button text
ca: Text del botó

en: Submit
ca: Enviar

en: Response
ca: Resposta

en: From address
ca: Adreça origen:

en: The address the email will be sent from
ca: L'adreça des d'on s'enviarà el correu.

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Form
ca: Formulari

en: Forms
ca: Formularis

en: Label
ca: Etiqueta

en: Type
ca: Tipus

en: Required
ca: Obligatori

en: Choices
ca: Opcions

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
ca: Opcions separades per comes. Si una opció conté comes, envoltar amb `accents oberts`.

en: Default value
ca: Valor per defecte

en: Placeholder Text
ca: Marcador del Text

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Field
ca: Camp

en: Fields
ca: Camps

en: Form entry
ca: Entrada del formulari

en: Form entries
ca: Entrades del formulari

en: Form field entry
ca: Entrada del camp del formulari

en: Form field entries
ca: Entrada del camp del formulari

en: View entries
ca: Veure entrades

en: History
ca: Història

en: View on site
ca: Veure al lloc

en: Home
ca: Inici

en: Include
ca: Incloure

en: Filter by
ca: Filtrar per

en: All
ca: Tots

en: Back to form
ca: Tornar al formulari

en: Export CSV
ca: Exportar a CSV

en: Entries
ca: Entrades

en: Delete selected
ca: Esborrar seleccionat

en: No entries to display
ca: No s'han trobat entrades.
