Mezzanine - en to cs translation catalogue (67 entries)

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
cs[0]: 1 záznam odstraněn
cs[1]: %(count)s záznamů odstraněno
cs[2]: %(count)s záznamy odstraněny

en: View Entries
cs: Zobrazit příspěvky

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``,  emaily poslané extra příjemcům pro podání formulářů nebudou odeslány z adresy, která se nachází ve některém poli formuláře.

en: Max length allowed for field values in the forms app.
cs: Maximální délka povolených hodnot polí ve formuláři z forms app.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
cs: Maximální délka povolená pro pole formuláře z forms app.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
cs: Znak, pro použití jako oddělovač v poli při exportu z odpovědí do CSV.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
cs: Absolutní cesta ke skladování nahraných souborů z forms app.

en: Number
cs: Množství

en: Check box
cs: Zaškrtávací políčko

en: Check boxes
cs: Zaškrtávací políčka

en: Drop down
cs: Rozbalit

en: Multi select
cs: Výběr více

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Date
cs: Datum

en: Date/time
cs: Datum/čas

en: Hidden
cs: Skryté

en: Nothing
cs: Nic

en: Contains
cs: Obsahující

en: Doesn't contain
cs: Neobsahují

en: Equals
cs: Rovná se

en: Doesn't equal
cs: Nerovná se

en: Is between
cs: Je mezi

en: required
cs: požadováno

en: Checked
cs: Zkontrolováno

en: Not checked
cs: Nezkotrolováno

en: and
cs: a

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Submit
cs: Odeslat

en: Response
cs: Odpovědět

en: Send email to user
cs: Odeslat email uživateli

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
cs: Pro odeslání emailu na emailovou adresu získanou z formuláře, zaškrtněte toto políčko.

en: From address
cs: Z adresy

en: The address the email will be sent from
cs: Adresa odesílatele

en: Send email to others
cs: Odeslat email ostatním

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
cs: Zadejte čárkami oddělený seznam emailových adres, které mají být upozorněny při odeslání formuláře. Nechte pole prázdné pro zakázání notifikací.

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
cs: Emaily odeslané na základě výše uvedených možností budou obsahovat všechna vyplněná pole formuláře. Zde můžete přidat zprávu, která bude přidána do emailu.

en: Form
cs: Formulář

en: Forms
cs: Formuláře

en: Label
cs: Označení

en: Type
cs: Zadejte

en: Required
cs: Požadováno

en: Visible
cs: Viditelný

en: Choices
cs: Výběry

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
cs: Čárkami oddělené možnosti, tam kde jsou aplikovatelné. Pokud možnost sama obsahuje čárky, obalte možnost znaky: `možnost`.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Placeholder Text
cs: Zástupný text

en: Help text
cs: Nápověda

en: Field
cs: Pole

en: Fields
cs: Pole

en: Form entry
cs: Vstupní formulář

en: Form entries
cs: Položky formuláře

en: Form field entry
cs: Vstupní pole formuláře

en: Form field entries
cs: Položky pole formuláře

en: View entries
cs: Zobrazit příspěvky

en: History
cs: Historie

en: View on site
cs: Zobrazit na stránce

en: Home
cs: Domů

en: Include
cs: Obsahující

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: All
cs: Vše

en: Back to form
cs: Zpět k úpravám

en: Export CSV
cs: Exportovat do CSV

en: Entries
cs: Články

en: Delete selected
cs: Smazat vybrané

en: No entries to display
cs: Žádné články k zobrazení
