Mezzanine - en to eo translation catalogue (73 entries)

en: Email
eo: Retpoŝto

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
eo[0]: 1 eniron forigita
eo[1]: %(count)s elementoj forigita

en: View Entries
eo: Rigardu Entries

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
eo: Se ``Vera``, retleteroj senditaj al ekstra ricevintoj por formo submetiĝo ne estos senditaj el adreson prenita de unu el la formo de retpoŝto kampoj.

en: Max length allowed for field values in the forms app.
eo: Maksimuma longo permesita por kampaj valoroj en la formoj aplikaĵo.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
eo: Maksimuma longo permesita por kampaj etiketoj en la formoj aplikaĵo.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
eo: Signo uzi kiel kampa disigilo kiam eksportante formo respondoj kiel CSV.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
eo: Absoluta vojon por stoki dosieraj alŝutoj por la formoj aplikaĵo.

en: Extra field types for the forms app. Should contain a sequence of three-item sequences, each containing the ID, dotted import path for the field class, and field name, for each custom field type. The ID is simply a numeric constant for the field, but cannot be a value already used, so choose a high number such as 100 or greater to avoid conflicts.
eo: Kromaj kampaj tipoj por la formularaj aplikaĵoj. Devus enhavi sinsekvon de tri-eraj sinsekvoj, ĉiu enhavanta la identigilo, punktuma importa vojo por la kampa klaso kaj kampa nomo, pro tio ke ĉiu laŭmenda kampa tipo. La identigilo estas simple cifera konstanto por la kampo, sed ne povas esti valoro jam uzita, do elektu altan ciferon kiel 100 aŭ pli granda eviti konfliktojn.

en: Single line text
eo: Unuopa linio teksto

en: Multi line text
eo: Multi linioj teksto

en: Number
eo: Nombro

en: Check box
eo: Markobutono

en: Check boxes
eo: Markobutonoj

en: Drop down
eo: Fali malsupren

en: Multi select
eo: Pluraj elekti

en: Radio buttons
eo: Radio butonoj

en: File upload
eo: Dosiera alŝuti

en: Date
eo: Dato

en: Date/time
eo: Dato / tempo

en: Date of birth
eo: Naskiĝdato

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Nothing
eo: Nenio

en: Contains
eo: Enhavas

en: Doesn't contain
eo: Ne enhavas

en: Equals
eo: Egalas

en: Doesn't equal
eo: Ne Egalas

en: Is between
eo: Estas inter

en: required
eo: postulita

en: Checked
eo: Kontrolita

en: Not checked
eo: Ne kontrolita

en: and
eo: kaj

en: Button text
eo: Butono teksto

en: Submit
eo: Submeti

en: Response
eo: Respondo

en: Send email to user
eo: Sendi retpoŝton al uzanto

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
eo: Por sendi retpoŝton al la retpoŝta adreso provizita en la formularo al sendo, kontrolu ĉi-tiun skatolon.

en: From address
eo: De adreso

en: The address the email will be sent from
eo: La adreso de kie la poŝto estos elsendita

en: Send email to others
eo: Sendi retpoŝton al aliaj

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
eo: Provizu koman apartigitan liston de retpoŝtaj adresoj por esti sciigita al formulara sendo. Lasu malplena por malfunkciigi sciigojn.

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
eo: Retpoŝtoj senditaj bazitaj sur la supraj elektoj enhavos ĉiun el la formularaj kampoj plenigitaj. Vi ankaŭ povas tajpi mesaĝon ĉi tie, kiu estos inkluzivita en la retpoŝto.

en: Form
eo: Formo

en: Forms
eo: Formoj

en: Label
eo: Stampo

en: Type
eo: Tipo

en: Required
eo: Bezonata

en: Visible
eo: Videbla

en: Choices
eo: Elektoj

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
eo: Komo disigitaj elektoj, se aplikebla. Se elekto mem enhavas komojn, ĉirkaŭas la eblon kun `dorsa-apostrofoj`.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Placeholder Text
eo: Lokokupilo Teksto

en: Help text
eo: Helpo teksto

en: Field
eo: Kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Form entry
eo: Forma eniro

en: Form entries
eo: Formaj eniroj

en: Form field entry
eo: Forma kampa eniro

en: Form field entries
eo: Forma kampaj eniroj

en: View entries
eo: Rigardu eniroj

en: History
eo: Historio

en: View on site
eo: Rigardu sur retejo

en: Home
eo: Hejmo

en: Include
eo: Inkluzivi

en: Filter by
eo: Filtri per

en: All
eo: Ĉiuj

en: Back to form
eo: Malantaŭen al formo

en: Export CSV
eo: Eksportu diskoman dosieron

en: Entries
eo: Eniroj

en: Delete selected
eo: Forigu elektatajn

en: No entries to display
eo: Neniuj enskriboj por montri
