Mezzanine - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Email
et: E-post

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
et[0]: 1 sissekanne kustutati
et[1]: %(count)s sissekannet kustutati

en: View Entries
et: Vaata sissekandeid

en: Single line text
et: Üherealine tekst

en: Multi line text
et: Mitmerealine tekst

en: Number
et: Arv

en: Check box
et: Märkekast

en: Check boxes
et: Märkekastid

en: Drop down
et: Rippvalik

en: Multi select
et: Mitme valimine

en: Radio buttons
et: Raadionupud

en: File upload
et: Faili üleslaadimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Date/time
et: Kuupäev/kellaaeg

en: Hidden
et: Peidetud

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Contains
et: Sisaldab

en: Doesn't contain
et: Ei sisalda

en: Equals
et: Võrdub

en: Doesn't equal
et: Ei võrdu

en: Is between
et: On vahepeal

en: required
et: kohustuslik

en: Checked
et: Märgitud

en: Not checked
et: POle märgitud

en: and
et: ja

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Submit
et: Saada

en: Response
et: Vastus

en: From address
et: Saatja aadress

en: The address the email will be sent from
et: Aadress, millelt kiri saadetakse

en: Subject
et: Pealkiri

en: Message
et: Sõnum

en: Form
et: Vorm

en: Forms
et: Vormid

en: Label
et: Silt

en: Type
et: Tüüp

en: Required
et: Kohustuslik

en: Visible
et: Nähtav

en: Choices
et: Valikud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Help text
et: Abiinfo tekst

en: Field
et: Väli

en: Fields
et: Väljad

en: Form entry
et: Vormi sissekanne

en: Form entries
et: Vormi sissekanded

en: Form field entry
et: Vormi välja sissekanne

en: Form field entries
et: Vormi välja sissekanded

en: View entries
et: Vaata sissekandeid

en: History
et: Ajalugu

en: View on site
et: Vaata saidil

en: Home
et: Koduleht

en: Include
et: Kaasa

en: Filter by
et: Filtreeri

en: All
et: Kõik

en: Back to form
et: Tagasi vormile

en: Export CSV
et: kspordi CSV-na

en: Entries
et: Sissekanded

en: Delete selected
et: Kustuta valitud

en: No entries to display
et: Pole sissekandeid, mida näidata
