Mezzanine - en to fa translation catalogue (74 entries)

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
fa[0]: %(count)s موارد پاک شدند

en: View Entries
fa: نمایش ورودی ها

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
fa: اگر `` علامت دار`` باشد, ایمیل های تایید ارسال فرم که به گیرندگان اضافی فرستاده خواهد شد, از یک آدرس گرفته شده از ایمیل های  موجود درفرم استفاده نمی کند.

en: Max length allowed for field values in the forms app.
fa: حداکثر طول مجاز برای مقادیر در برنامه ی فرم.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
fa: حداکثر طول مجاز برای عنوان در برنامه ی فرم.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
fa: کارکتر جدا کننده ی موضوعات وقتی که فرم به صورت CSV صادر می شود.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
fa: مسیر مطلق برای ذخیره ی فایل های آپلود شده در فرم.

en: Extra field types for the forms app. Should contain a sequence of three-item sequences, each containing the ID, dotted import path for the field class, and field name, for each custom field type. The ID is simply a numeric constant for the field, but cannot be a value already used, so choose a high number such as 100 or greater to avoid conflicts.
fa: فیلدهای سفارشی نوع  داده  برای فرمها. باید شامل یک توالی از گزینه های سه قسمتی باشند، هر یک حاوی یک شناسه ID، مسیر نقطه دار ورود کلاس فیلد و نام فیلد، برای هر نوع فیلد سفارشی باشد.ID  به سادگی یک ثابت عددی برای فیلد است، اما نمی تواند مقداری باشد که در حال حاضر استفاده شده است، پس برای جلوگیری از تداخل,  یک عدد بزرگ مثل 100 یا بیشتر را انتخاب کنید.

en: Single line text
fa: متن یک خطی

en: Multi line text
fa: متن چند خطی

en: Number
fa: شماره

en: URL
fa: آدرس URL

en: Check box
fa: جعبه انتخاب

en: Check boxes
fa: جعبه های انتخاب

en: Drop down
fa: کشویی

en: Multi select
fa: چند انتخابه

en: Radio buttons
fa: دکمه های رادیویی

en: File upload
fa: آپلود فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Date/time
fa: تاریخ/زمان

en: Date of birth
fa: تاریخ تولد

en: Hidden
fa: مخفی

en: Nothing
fa: هیچ چیز

en: Contains
fa: شامل

en: Doesn't contain
fa: شامل نمی شود

en: Equals
fa: مساوی با

en: Doesn't equal
fa: مساوی نیست

en: Is between
fa: بین

en: required
fa: ضروری

en: Checked
fa: انتخاب شده

en: Not checked
fa: انتخاب نشده

en: and
fa: و

en: Button text
fa: دکمه متنی

en: Submit
fa: ارسال

en: Response
fa: پاسخ

en: Send email to user
fa: ارسال ایمیل به کاربر

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
fa: برای ارسال یک ایمیل پس از ارسال فرم به آدرس پست الکترونیکی وارد شده در فرم، از این جعبه انتخاب استفاده کنید.

en: From address
fa: از آدرس های

en: The address the email will be sent from
fa: آدرس ایمیلی که ایمیل ها از آن ارسال می شوند

en: Send email to others
fa: ارسال ایمیل به دیگران

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
fa: ارائه یک لیست که با کاما از هم جداشده از آدرس ایمیل هایی که از ارسال یک فرم مطلع شوند. اگر فیلد را خالی بگذارید این مطلع کردن غیر فعال می شود.

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
fa: ایمیل های فرستاده شده بر اساس گزینه های فوق شامل هر یک از موارد پر شده در فرم می باشد. شما همچنین می توانید یک پیام  دلخواه در اینجا وارد کنید تا در ایمیل ارسال شود.

en: Form
fa: فرم

en: Forms
fa: فرم ها

en: Label
fa: برچسب

en: Type
fa: نوع

en: Required
fa: ضروری

en: Visible
fa: قابل رویت

en: Choices
fa: انتخاب ها

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
fa: گزینه های از هم جدا با کاما قابل قبول است. اگرگزینه ای خود شامل کاما باشد، می توان این گزینه را  با ` backticks `احاطه کرد.

en: Default value
fa: مقدار پیش فرض

en: Placeholder Text
fa: متن جانشین

en: Help text
fa: متن کمک

en: Field
fa: رشته

en: Fields
fa: رشته ها

en: Form entry
fa: ورودی فرم

en: Form entries
fa: ورودی های فرم

en: Form field entry
fa: ورودی فیلد فرم

en: Form field entries
fa: ورودی های فیلد فرم

en: View entries
fa: مشاهده ورودی ها

en: History
fa: تاریخچه

en: View on site
fa: مشاهده در سایت

en: Home
fa: خانه

en: Include
fa: شامل

en: Filter by
fa: فیلتر با

en: All
fa: همه

en: Back to form
fa: بازگشت به فرم

en: Export CSV
fa: صوور CSV

en: Entries
fa: ورودی ها

en: Delete selected
fa: پاک کردن مورد انتخاب شده

en: No entries to display
fa: موردی برای نمایش  نیست
