Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (65 entries)

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
hr_HR[0]: 1 unos obrisan
hr_HR[1]: %(count)s unosa obrisano
hr_HR[2]: %(count)s unosa obrisano

en: View Entries
hr_HR: Pogledaj unose

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
hr_HR: Ako je uključeno, emailovi koji se šalju dodatnim primaocima, neće se slati sa adrese koja se nalazi u nekoj od email polja unutar obrazca.

en: Max length allowed for field values in the forms app.
hr_HR: Maksimalna dužina polja u forms aplikaciji.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
hr_HR: Maksimalna veličina za ozbake u forms aplikaciji.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
hr_HR: Znak koji se koristi za razdvajanje prilikom izvoza odgovora u CSV.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
hr_HR: Apsolutna putanja za smještanje datoteka za forms aplikaciju.

en: Single line text
hr_HR: Jedna linija teksta

en: Multi line text
hr_HR: Više linijski tekst

en: Number
hr_HR: Broj

en: Drop down
hr_HR: Padajući izbornik

en: File upload
hr_HR: Postavljanje datoteke

en: Date
hr_HR: Datum

en: Date/time
hr_HR: Datum/vrijeme

en: Date of birth
hr_HR: Datum rođenja

en: Hidden
hr_HR: Skriveno

en: Nothing
hr_HR: Ništa

en: Contains
hr_HR: Sadrži

en: Doesn't contain
hr_HR: Ne sadrži

en: Equals
hr_HR: Jednako

en: Doesn't equal
hr_HR: Nije jednako

en: Is between
hr_HR: Između

en: required
hr_HR: obavezno

en: Checked
hr_HR: Provjereno

en: Not checked
hr_HR: Nije provjereno

en: Button text
hr_HR: Tekst na gumbu

en: Submit
hr_HR: Pošalji

en: Response
hr_HR: Odgovor

en: Send email to user
hr_HR: Pošalji email korisniku

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
hr_HR: Da bi poslali email prilikom slanja obrazca na adresu unesenu u obrazac, označite ovo polje.

en: From address
hr_HR: Sa adrese

en: The address the email will be sent from
hr_HR: Adresa s koje će email biti poslan

en: Send email to others
hr_HR: Pošalji email ostalima

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
hr_HR: Unesite listu email adresa odvojenu zarezom koje će biti obavješteni prilikom slanja obrasca. Ostavite prazno da onemogućite obavijesti.

en: Subject
hr_HR: Predmet

en: Message
hr_HR: Poruka

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
hr_HR: Email poslan na osnovu gornjih postavki, sadržavati će sva polja s obrasca. Također, ovdije možete upisati neku poruku koja će biti uvrštena u taj email.

en: Form
hr_HR: Obrazac

en: Forms
hr_HR: Forme

en: Label
hr_HR: Oznaka

en: Type
hr_HR: Tip

en: Required
hr_HR: Obavezno

en: Visible
hr_HR: Vidljivo

en: Choices
hr_HR: Izbori

en: Default value
hr_HR: Standardna vrijednost

en: Placeholder Text
hr_HR: Tekst za čuvanje mjesta

en: Help text
hr_HR: Pomoć

en: Field
hr_HR: Polje

en: Fields
hr_HR: Polja

en: Form entry
hr_HR: Unos u obrazac

en: Form entries
hr_HR: Unosi obrazca

en: Form field entry
hr_HR: Unos u polje obrazca

en: Form field entries
hr_HR: Unosi u polje obrazca

en: View entries
hr_HR: Pogledaj unose

en: History
hr_HR: Povijest

en: View on site
hr_HR: Prikaži na web stranici

en: Home
hr_HR: Početna

en: Include
hr_HR: Uvrsti

en: Filter by
hr_HR: Filtriraj

en: All
hr_HR: Sve

en: Back to form
hr_HR: Nazad na obrazac

en: Export CSV
hr_HR: Izvezi CSV

en: Entries
hr_HR: Unosi

en: Delete selected
hr_HR: Izbriši označeno

en: No entries to display
hr_HR: Nema unosa za prikaz
