Mezzanine - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
hu[0]: 1 bejegyzés törölve
hu[1]: %(count)s bejegyzés törölve

en: View Entries
hu: Bejegyzések megnyitása

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
hu: Ha ``True``, az űrlapokban megadott extra címzetteknek küldött levelek feladójaként nem az űrlapok egyikéből választott cím lesz. Mivan???

en: Max length allowed for field values in the forms app.
hu: Maximális mezőérték hosszúság a forms appban.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
hu: Maximális mezőnév hosszúság a forms appban.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
hu: CSV szeparátor karakter

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
hu: Abszolút útvonal a form app-pal feltöltött fájlokhoz

en: Extra field types for the forms app. Should contain a sequence of three-item sequences, each containing the ID, dotted import path for the field class, and field name, for each custom field type. The ID is simply a numeric constant for the field, but cannot be a value already used, so choose a high number such as 100 or greater to avoid conflicts.
hu: Az extra mezők típusai a form appban. Három elemű listák listája kell legyen, amelyben minden bejegyzés egy ID-ből a mező osztály pontokkal elválasztott import utvonalából és a mező nevéből áll. Az ID egy numerikus konstans a mező számára, amely egyedi kell legyen. Ennek érdekében a 100 feletti tartományból válassz az ütközések elkerüléséhez.

en: Single line text
hu: Egysoros szöveg

en: Multi line text
hu: Többsoros szöveg

en: Number
hu: Szám

en: Check box
hu: Jelölőnégyzet

en: Check boxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Drop down
hu: Legördülő menü

en: Multi select
hu: Többszörös válaszó

en: Radio buttons
hu: Rádiógombok

en: File upload
hu: Fájl feltöltés

en: Date
hu: Dátum

en: Date/time
hu: Dátum/idő

en: Date of birth
hu: Születési dátum

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Nothing
hu: Semmi

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Doesn't contain
hu: Nem tartamazza

en: Equals
hu: Megegyezik

en: Doesn't equal
hu: Nem egyezik

en: Is between
hu: Benne van a tartományban

en: required
hu: szükséges

en: Checked
hu: Ellenőrzött

en: Not checked
hu: Nem ellenőrzött

en: and
hu: és

en: Button text
hu: Gomb felirata

en: Submit
hu: Kész

en: Response
hu: Válasz

en: Send email to user
hu: Email küldése a felhasználónak

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
hu: Ha emailt szeretnél küldeni az űrlapban megadott email címre mikor az kitöltésre került, pipáld be ezt a dobozt.

en: From address
hu: Feladó címe

en: The address the email will be sent from
hu: A cím amely az email feladójaként fog megjelenni

en: Send email to others
hu: Email küldése a többieknek

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
hu: Adj meg egy vesszőkkel elválasztott email cím listát, amelyek értesítést kapnak mikor egy űrlap kitöltésre került. Ha üresen hagyod, az értesítések elmaradnak.

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
hu: A fent kiválasztott opciók által kiküldött emailek tartalmazni fogják az űrlap mezőiben megadott értékeket. Itt ezek mellé egy szöveget írhatsz még az emailekhez.

en: Form
hu: Űrlap

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Label
hu: Címke

en: Type
hu: Típus

en: Required
hu: Kötelező mező

en: Visible
hu: Látható

en: Choices
hu: Választások

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
hu: Vesszővel elválasztott opciók, ahol értelmezhetőek. Ha maga a választható érték vesszőt tartalmaz azt végrehajtó operátorral (`) kell korülvenni.

en: Default value
hu: Alapértelmezett érték

en: Placeholder Text
hu: Kitöltő szöveg

en: Help text
hu: Segítő szöveg

en: Field
hu: Mező

en: Fields
hu: Mezők

en: Form entry
hu: Űrlap bejegyzés

en: Form entries
hu: Űrlap bejegyzések

en: Form field entry
hu: Űrlap mező bejegyzés

en: Form field entries
hu: Űrlap mező bejegyzések

en: View entries
hu: Bejegyzések megtekintése

en: History
hu: Korábbiak

en: View on site
hu: Előnézet az éles oldalon

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Include
hu: Tartalmaz

en: Filter by
hu: Szűrés ezzel

en: All
hu: Mind

en: Back to form
hu: Vissza az űrlaphoz

en: Export CSV
hu: CSV-be ment

en: Entries
hu: Bejegyzések

en: Delete selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: No entries to display
hu: Nincs megjeleníthető bejegyzés
