Mezzanine - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
nl[0]: 1 entry verwijderd
nl[1]: %(count)s entries verwijderd

en: View Entries
nl: Toon entries

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, worden emails die naar extra ontvangers van formulierinzendingen niet vanaf een adres dat in een van de velden van het formulier staat gestuurd.

en: Max length allowed for field values in the forms app.
nl: Maximum toegestane lengte voor de waarde van velden in de formulier applicatie.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
nl: Maximum toegestane lengte voor de waarde van velden in de formulier applicatie.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
nl: Karakter dat als scheidingsteken gebruikt moet worden wanneer ingevulde formulieren als CSV geëxporteerd worden.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
nl: Absoluut pad voor het opslaan van bestanden uit de formulier applicatie.

en: Extra field types for the forms app. Should contain a sequence of three-item sequences, each containing the ID, dotted import path for the field class, and field name, for each custom field type. The ID is simply a numeric constant for the field, but cannot be a value already used, so choose a high number such as 100 or greater to avoid conflicts.
nl: Extra velden voor de forms applicatie. Moet een reeks van reeksen die uit drie items bestaan bevatten, waarbij elke subreeks het ID, import path voor de class van het field, en de naam van het field, voor elk custom field type. Het ID is simpelweg een numerieke constante voor het field, maar kan niet een reeds gebruikte waarde zijn, dus kies een groot getal zoals 100 of hoger om conflicten te vermijden.

en: Single line text
nl: Enkele regel tekst

en: Multi line text
nl: Meerdere regels text

en: Number
nl: Getal

en: Check box
nl: Selectievakje

en: Check boxes
nl: Selectievakjes

en: Drop down
nl: Keuzelijst

en: Radio buttons
nl: Radiobuttons

en: File upload
nl: Upload bestand

en: Date
nl: Datum

en: Date/time
nl: Datum/tijd

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Nothing
nl: Geen

en: Contains
nl: Bevat

en: Doesn't contain
nl: Bevat niet

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Doesn't equal
nl: Is niet gelijk aan

en: Is between
nl: Is tussen

en: required
nl: verplicht

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Not checked
nl: Niet aangevinkt

en: and
nl: en

en: Button text
nl: Tekst voor knop

en: Response
nl: Antwoord

en: Send email to user
nl: Stuur email naar gebruiker

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
nl: Om een email naar het opgegeven emailadres te sturen wanneer het formulier ingezonden wordt, vink dit vakje aan.

en: From address
nl: Emailadres

en: The address the email will be sent from
nl: Het adres vanwaar de email gestuurd wordt.

en: Send email to others
nl: Stuur email naar anderen

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
nl: Geef een komma gescheiden lijst van emailadressen op die een notificatie moeten krijgen wanneer een formulier ingezonden wordt. Laat leeg om notificaties uit te schakelen.

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
nl: Emails die gebaseerd op bovenstaande opties verstuurd worden bevatten alle ingevulde formuliervelden. Je kan hier een bericht invullen dat bij de email gevoegd zal worden.

en: Form
nl: Formulier

en: Forms
nl: Formulieren

en: Required
nl: Vereist

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Choices
nl: Keuzes

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
nl: Door komma gescheiden opties wanneer van toepassing. Als een optie zelf komma's bevat, zet de optie dan tussen accent graves: `mijn, optie`.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Placeholder Text
nl: Tijdelijke `vultekst`

en: Help text
nl: Hulp tekst

en: Field
nl: Veld

en: Fields
nl: Velden

en: Form entry
nl: Invoerveld

en: Form entries
nl: Invoervelden

en: Form field entry
nl: Invoervelden

en: Form field entries
nl: Invoervelden

en: View entries
nl: Laat entries zien

en: History
nl: Geschiedenis

en: View on site
nl: Bekijk op de site

en: Include
nl: Voeg toe

en: Filter by
nl: Filter op

en: All
nl: Alles

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Export CSV
nl: Exporteer naar CSV

en: Delete selected
nl: Verwijder selectie

en: No entries to display
nl: Geen entries om te tonen
