Mezzanine - en to pl translation catalogue (73 entries)

en: Email
pl: E-mail

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
pl[0]: %(count)s wpis usunięty
pl[1]: %(count)s wpisy usunięte
pl[2]: %(count)s wpisów usuniętych

en: View Entries
pl: Zobacz wpisy

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
pl: Jeśli ``Prawda``, e-maile wysłane do  dodatkowych odbiorców z formularza nie zostaną wysłane z adresu wziętego z jednego z pól formularza e-maili.

en: Max length allowed for field values in the forms app.
pl: Maksymalna ilość znaków dla pól w aplikacji formularzy.

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
pl: Maksymalna ilość znaków dla etykiet pół w aplikacji formularzy.

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
pl: Znak separacji pól dla plików CSV przy eksporcie danych formularzy.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
pl: Ścieżka absolutna do katalogu w którym będą przechowywane pliki wysłane za pomocą formularzy.

en: Extra field types for the forms app. Should contain a sequence of three-item sequences, each containing the ID, dotted import path for the field class, and field name, for each custom field type. The ID is simply a numeric constant for the field, but cannot be a value already used, so choose a high number such as 100 or greater to avoid conflicts.
pl: Dodatkowe typy pół dla aplikacji formularzy. Powinno zawierać sekwencję trójelementowych sekwencji dla każdego własnego typu, składających się z ID, kropkowanej ścieżki importu klasy pola oraz jego nazwy. Numer ID jest stałą dla tego pola, nie może być wartością wcześniej użytą, dlatego należy wybrać numer równy bądź większy od 100, aby uniknąć konfliktów.

en: Single line text
pl: Pole jednowierszowe

en: Multi line text
pl: Pole wielowierszowe

en: Number
pl: Liczba

en: Check box
pl: Pole wyboru

en: Check boxes
pl: Pola wyboru

en: Drop down
pl: Lista rozwijalna

en: Multi select
pl: Pole wielokrotnego wyboru

en: Radio buttons
pl: Pole opcji (radio)

en: File upload
pl: Wgranie pliku

en: Date
pl: Data

en: Date/time
pl: Data/czas

en: Date of birth
pl: Data urodzenia

en: Hidden
pl: Ukryte

en: Nothing
pl: Puste

en: Contains
pl: Zawiera

en: Doesn't contain
pl: Nie zawiera

en: Equals
pl: Równa się

en: Doesn't equal
pl: Nie równa się

en: Is between
pl: Pomiędzy

en: required
pl: wymagane

en: Checked
pl: Zaznaczone

en: Not checked
pl: Niezaznaczone

en: and
pl: i

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Submit
pl: Wyślij

en: Response
pl: Informacja po wysłaniu formularza

en: Send email to user
pl: Wyslij e-mail do użytkownika

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
pl: Aby wysłać e-mail na adres z formularza po zatwierdzeniu, zaznacz to pole.

en: From address
pl: Adres 'Od'

en: The address the email will be sent from
pl: Adres z którego zostanie wysłany email

en: Send email to others
pl: Wyślij e-mail do innych odbiorców

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
pl: Wskaż liste e-maili oddzielonych przecinkami, na które zostanie wysłana lista po zatwierdzeniu formularza. Pozostaw puste pole, aby dezaktywować powiadomienia.

en: Subject
pl: Temat

en: Message
pl: Wiadomość

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
pl: E-maile wysłane według powyższych opcji, będą zawierać każde wypełnione w formularzu pole. Możesz tu również dodać wiadomość, która zostanie zawarta w e-mailu.

en: Form
pl: Formularz

en: Forms
pl: Formularze

en: Label
pl: Etykieta

en: Type
pl: Typ

en: Required
pl: Wymagane

en: Visible
pl: Widoczne

en: Choices
pl: Opcje

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
pl: Opcje oddzielone przecinkami. Jeżeli opcja sama w sobie zawiera przecinek należy ją otoczyć `lewym apostrofem`

en: Default value
pl: Domyślna wartość

en: Placeholder Text
pl: Tekst obszaru

en: Help text
pl: Tekst pomocy

en: Field
pl: Pole

en: Fields
pl: Pola

en: Form entry
pl: Wpis formularza

en: Form entries
pl: Wpisy formularza

en: Form field entry
pl: Wpis pola formularza

en: Form field entries
pl: Wpisy pola formularza

en: View entries
pl: Zobacz wpisy

en: History
pl: Historia

en: View on site
pl: Zobacz na stronie

en: Home
pl: Strona główna

en: Include
pl: Dołącz

en: Filter by
pl: Sortuj według

en: All
pl: Wszystko

en: Back to form
pl: Powrót do formularza

en: Export CSV
pl: Eksport do CSV

en: Entries
pl: Wpisy

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: No entries to display
pl: Brak pozycji do wyświetlenia
