Mezzanine - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Single line text
sk: Jednoriadkový text

en: Multi line text
sk: Viacriadkový text

en: Number
sk: Číslo

en: Check box
sk: Zaškrtávacie poľíčko

en: Check boxes
sk: Zaškrtávacie poľíčka

en: File upload
sk: Uploadovať súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Date/time
sk: Datum a čas

en: Hidden
sk: Skryté

en: Nothing
sk: Nič

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Doesn't contain
sk: Neobsahuje

en: Equals
sk: Sa rovná

en: Doesn't equal
sk: Sa nerovná

en: Is between
sk: Je medzi

en: required
sk: povinný

en: Checked
sk: Zaškrtnuté

en: Not checked
sk: Nezaškrtnuté

en: and
sk: a

en: Submit
sk: Odošli

en: Response
sk: Odpoveď

en: Send email to user
sk: Pošli užívateľovy email

en: From address
sk: Z adresy

en: The address the email will be sent from
sk: Adresa z ktorej bude email poslaný

en: Send email to others
sk: Pošli email ostatným

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Sprava

en: Form
sk: Od

en: Type
sk: Typ

en: Required
sk: Vyžadované

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Choices
sk: Možnosti

en: Default value
sk: Východzia hodnota

en: Help text
sk: Pomocný text

en: Field
sk: Pole

en: Fields
sk: Polia

en: History
sk: História

en: View on site
sk: Zobraziť na stránke

en: Home
sk: Domov

en: All
sk: Všetko

en: Back to form
sk: Naspäť z

en: Export CSV
sk: Exportuj CSV
