Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (72 entries)

en: Email
uk_UA: E-mail

en: 1 entry deleted | %(count)s entries deleted
uk_UA[0]: %(count)s запис віддалено
uk_UA[1]: %(count)s записів віддалено
uk_UA[2]: %(count)s записів віддалено

en: View Entries
uk_UA: Дивитись

en: If ``True``, emails sent to extra recipients for form submissions won't be sent from an address taken from one of the form's email fields.
uk_UA: Якщо відмічено, то листи, відправлені додатковим одержувачам заповненої форми не буде відправлено з адреси, взятої з одного з полів форми електронного листа.

en: Max length allowed for field values in the forms app.
uk_UA: Максимальна довжина, допустима для полів форм

en: Max length allowed for field labels in the forms app.
uk_UA: Максимально допустима довжина назв полів форм

en: Char to use as a field delimiter when exporting form responses as CSV.
uk_UA: Символ, який використовувати як роздільник полів при експорті відповідей форми в CSV.

en: Absolute path for storing file uploads for the forms app.
uk_UA: Абсолютний шлях для зберігання файлів на сервер для форм додатків.

en: Single line text
uk_UA: Строка

en: Multi line text
uk_UA: Текст

en: Number
uk_UA: Номер

en: Check box
uk_UA: Прапорець

en: Check boxes
uk_UA: Прапорці

en: Drop down
uk_UA: Список

en: Multi select
uk_UA: Список з вибором декількох значень

en: Radio buttons
uk_UA: Перемикачі

en: File upload
uk_UA: Завантаження файлу

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date/time
uk_UA: Дата/час

en: Date of birth
uk_UA: Дата народження

en: Hidden
uk_UA: Приховане

en: Nothing
uk_UA: Нічого

en: Contains
uk_UA: Містить

en: Doesn't contain
uk_UA: Не містить

en: Equals
uk_UA: Рівне

en: Doesn't equal
uk_UA: Не рівне

en: Is between
uk_UA: Є в проміжку

en: required
uk_UA: обов'язково

en: Checked
uk_UA: Встановлений

en: Not checked
uk_UA: Не встановлений

en: and
uk_UA: і

en: Button text
uk_UA: Текст кнопки

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Response
uk_UA: Відповідь

en: Send email to user
uk_UA: Надіслати листа користувачу

en: To send an email to the email address supplied in the form upon submission, check this box.
uk_UA: Щоб відправити електронний лист на адресу електронної пошти при заповненні форми, відмітьте цей прапорець.

en: From address
uk_UA: Від адреснта

en: The address the email will be sent from
uk_UA: Адреса електронної пошти, від кого буде відправлено лист

en: Send email to others
uk_UA: Надіслати листа іншим

en: Provide a comma separated list of email addresses to be notified upon form submission. Leave blank to disable notifications.
uk_UA: Введіть розділений комами список адрес електронної пошти, щоб отримати повідомлення про заповнення форми. Залиште порожнім, щоб відключити повідомлення.

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Emails sent based on the above options will contain each of the form fields entered. You can also enter a message here that will be included in the email.
uk_UA: Повідомлення відправлені виходячи із зазначених вище параметрів буде містити кожну з полів форми введення. Ви також можете тут ввести своє повідомлення, яке буде включене в електронний лист.

en: Form
uk_UA: Форма

en: Forms
uk_UA: Форми

en: Label
uk_UA: Ім'я поля

en: Type
uk_UA: Тип

en: Required
uk_UA: Обов'язкове

en: Visible
uk_UA: Видиме

en: Choices
uk_UA: Значення

en: Comma separated options where applicable. If an option itself contains commas, surround the option with `backticks`.
uk_UA: Варіанти, розділені комами. Якщо значення містить коми, оточіть його `зворотними лапками`.

en: Default value
uk_UA: Значення за замовчуванням

en: Placeholder Text
uk_UA: Заміщающий текст

en: Help text
uk_UA: Текст підказки

en: Field
uk_UA: Поле

en: Fields
uk_UA: Поля

en: Form entry
uk_UA: Форма

en: Form entries
uk_UA: Форми

en: Form field entry
uk_UA: Поле форми

en: Form field entries
uk_UA: Поля форми

en: View entries
uk_UA: Перегляд записів

en: History
uk_UA: Історія

en: View on site
uk_UA: Переглянути на сайті

en: Home
uk_UA: Головна

en: Include
uk_UA: Включати

en: Filter by
uk_UA: Фільтрувати за

en: All
uk_UA: Всі

en: Back to form
uk_UA: Повернутися до форми

en: Export CSV
uk_UA: Експортувати CSV

en: Entries
uk_UA: Записи

en: Delete selected
uk_UA: Видалити вибрані

en: No entries to display
uk_UA: Немає записів для відображення
