Mezzanine - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
ar: استيراد ملف Zip

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
ar: ارفع ملف zip يحوي صوراً، وسيتم إدراج الصور في هذا المعرض.

en: Gallery
ar: معرض صور

en: Galleries
ar: معارض الصور

en: File
ar: ملف

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: صورة

en: Images
ar: الصور
