Mezzanine - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
da: Upload en zip-fil indeholdende billeder og de vil blive importeret i dette galleri.

en: Gallery
da: Galleri

en: Galleries
da: Gallerier

en: File
da: Fil

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billeder

en: Images
da: Billeder
