Mezzanine - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
de: ZIP-Import

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
de: Laden Sie eine ZIP-Datei mit Bildern hoch, die in diese Galerie importiert werden sollen.

en: Gallery
de: Galerie

en: Galleries
de: Galerien

en: File
de: Datei

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Images
de: Bilder
