Mezzanine - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
es: Importar zip

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
es: Subir un archivo zip que contiene imágenes, y serán importadas en está galería.

en: Gallery
es: Galería

en: Galleries
es: Galerías

en: File
es: Archivo

en: Description
es: Descripción

en: Image
es: Imagen

en: Images
es: Imágenes
