Mezzanine - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
fa: وارد کردن فایل زیپ

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
fa: به روز کردن یک فایل زیپ حاوی عکس, این عکس ها به همین گالری وارد می شوند.

en: Gallery
fa: گالری

en: Galleries
fa: گالری ها

en: File
fa: فایل

en: Description
fa: توضیح

en: Image
fa: عکس

en: Images
fa: عکس ها
