Mezzanine - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
fi: Zip-tuonti

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
fi: Lähetä zip-tiedosto joka sisältää kuvia, ja ne tuodaan tähän galleriaan.

en: Gallery
fi: Galleria

en: Galleries
fi: Galleriat

en: File
fi: Tiedosto

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Images
fi: Kuvat
