Mezzanine - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Zip import
fr: Importer un fichier zip

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
fr: Télécharge un fichier zip contenant des images, elles seront importées dans cette galerie.

en: Gallery
fr: Galerie

en: Galleries
fr: Galeries

en: File
fr: Fichier
