Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
hr_HR: Zip uvoz

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
hr_HR: Prenesi zip datoteku sa slikama, i one će biti uvezene u ovu galeriju.

en: Gallery
hr_HR: Galerija

en: Galleries
hr_HR: Galerije

en: File
hr_HR: Datoteka

en: Description
hr_HR: Opis

en: Image
hr_HR: Slika

en: Images
hr_HR: Slike
