Mezzanine - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
hu: Zip fájl importálása

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
hu: Feltölt egy képeket tartalmazó zip  fájlt, amely képek ezután ebbe a galériába kerülnek.

en: Gallery
hu: Galéria

en: Galleries
hu: Galériák

en: File
hu: Fájl

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: Images
hu: Képek
