Mezzanine - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
ja: zipインポート

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
ja: 写真が入ったzipファイルをアップロードすると、このギャラリーにインポートされます。

en: Gallery
ja: ギャラリー

en: Galleries
ja: ギャラリー

en: File
ja: ファイル

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 写真

en: Images
ja: 写真
