Mezzanine - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
nl: Importeer zip

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
nl: Upload een zip-bestand met afbeeldingen, die in deze galerij geïmporteerd moeten worden.

en: Gallery
nl: Galerij

en: Galleries
nl: Galerijen

en: File
nl: Bestand

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Images
nl: Afbeeldingen
