Mezzanine - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
pl: Zaimportuj plik zip

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
pl: Zaimportuj plik zip zawierający obrazy, będą zaimportowane do tej galerii.

en: Gallery
pl: Galeria

en: Galleries
pl: Galerie

en: File
pl: Plik

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Images
pl: Obrazy
