Mezzanine - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
ru: Импорт zip-архива

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
ru: Загрузите zip-архив с изображениями, которые хотите импортировать в эту галерею.

en: Gallery
ru: Галерея

en: Galleries
ru: Галереи

en: File
ru: Файл

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Images
ru: Изображения
