Mezzanine - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
sk: Nahraj zip súbor obsahujúci obrázky, a budú nahrané do tejto galérie.

en: Gallery
sk: Galéria

en: Galleries
sk: Galérie

en: File
sk: Súbor

en: Description
sk: Vysvetlivka

en: Image
sk: Obrázok

en: Images
sk: Obrázky
