Mezzanine - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
sv: Zip-import

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
sv: Ladda upp en zip-fil innehållande bilder och de blir importerad till detta galleri.

en: Gallery
sv: Galleri

en: Galleries
sv: Galleri

en: File
sv: Fil

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Images
sv: Bilder
