Mezzanine - en to tr_TR translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
tr_TR: İçeri Zip aktarımı

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
tr_TR: Resimler içeren bir zip dosyası yükleyin, ve resimler bu galeriye aktarılsın.

en: Gallery
tr_TR: Galeri

en: Galleries
tr_TR: Galeriler

en: File
tr_TR: Dosya

en: Description
tr_TR: Tanımlama

en: Image
tr_TR: Resim

en: Images
tr_TR: Resmler
