Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (8 entries)

en: Zip import
uk_UA: Імпорт ZIP-архіву

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
uk_UA: Завантажити ZIP-архів з зображеннями, які хочете імпортувати в цю галерею.

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: File
uk_UA: Файл

en: Description
uk_UA: Опис

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Images
uk_UA: Зображення
