Mezzanine - en to vi_VN translation catalogue (6 entries)

en: Zip import
vi_VN: Nạp file Zip

en: Upload a zip file containing images, and they'll be imported into this gallery.
vi_VN: Tải lên tập tin zip chứa ảnh, ảnh sẽ được nạp vào trong gallery này.

en: Galleries
vi_VN: Các gallery

en: Description
vi_VN: Mô tả

en: Image
vi_VN: Ảnh

en: Images
vi_VN: Các ảnh
