Mezzanine - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Disqus shortname
ca: Nom reduit de Disqus

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
ca: Nom reduit pel servei de comentaris http://disqus.com

en: Disqus public key
ca: Clau pública Disqus

en: Disqus secret key
ca: Clau privada Disqus

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
ca: Si es marca, els comentaris son aprovats per defecte.

en: Admin comments
ca: Comentaris Administració

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
ca: Nombre de comentaris que es mostren al tauler d'Administració.

en: Show unapproved comments
ca: Mostrar comentaris no aprovats

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
ca: Si es marca, els comentaris que tenen marcat ``is_public`` es mostraran, pero remplaçats per un missatge de ``esperant per ser aprovats``

en: Show removed comments
ca: Mostrar comentaris eliminats

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
ca: Si es marca, els comentaris que tenen marcat ``removed`` es mostran pero remplaáts per un missatge de ``esborrat``.

en: Name
ca: Nom

en: required
ca: Obligatori

en: Email
ca: Correu electrònic

en: required (not published)
ca: Obligatori (no publicat)

en: Website
ca: Pàgina web

en: optional
ca: opcional

en: By the blog author
ca: Per l'autor del blog

en: Comment
ca: Comentari

en: Comments
ca: Comentaris

en: View on site
ca: Veuer al lloc

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Value
ca: Valor

en: Recent Comments
ca: Comentaris recents

en: ago
ca: fa

en: Link
ca: Enllaç

en: Reply
ca: Resposta

en: Comment deleted
ca: Comentari esborrat

en: Comment awaiting approval
ca: Comentari esperant aprovació

en: There are currently no comments
ca: No hi ha comentaris actualment

en: New Comment
ca: Nou comentari.

en: Current rating
ca: Rating actual

en: Currently unrated
ca: Actualment sense rating

en: Rate
ca: Clasificació
