Mezzanine - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Accounts required for commenting
cs: Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé

en: If ``True``, users must log in to comment.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``,  uživatel se musí přihlásit pro komentování.

en: Disqus shortname
cs: Disqus - jméno

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
cs: Jméno pro komentářovou službu http://disqus.com

en: Disqus public key
cs: Disqus - veřejný klíč

en: Public key for http://disqus.com developer API
cs: Veřejný klíč pro API http://disqus.com

en: Disqus secret key
cs: Disqus - privátní klíč

en: Secret key for http://disqus.com developer API
cs: Privátní klíč pro API http://disqus.com

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``, komentáře jsou automaticky schvalovány.

en: Admin comments
cs: Admin. komentáře

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
cs: Počet zobrazovaných komentářů na nástěnce

en: Show unapproved comments
cs: Zobrazovat neschválené komentáře

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``, komentáře, které mají zaškrtnuto ``is_public``, budou stále zobrazeny, ale budou nahrazeny zprávou ``čekající na schválení``.

en: Show removed comments
cs: Zobrazovat odstraněné komentáře

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
cs: Je-li tato hodnota nastavena na ``True``, komentáře, které mají zaškrtnuto ``removed``, budou stále zobrazeny, ale budou nahrazeny zprávou ``odstraněno``.

en: Name
cs: Jméno

en: required
cs: požadováno

en: required (not published)
cs: požadováno (neveřejné)

en: Website
cs: Webová stránka

en: optional
cs: volitelné

en: By the blog author
cs: Podle autora blogu

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Comment
cs: Komentář

en: Comments
cs: Komentáře

en: View on site
cs: Zobrazit na stránce

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Value
cs: Hodnota

en: Ratings
cs: Hodnocení

en: Recent Comments
cs: Nejnovější Komentáře

en: ago
cs: před

en: Link
cs: Odkaz

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Comment deleted
cs: Komentář odstraněn

en: Comment awaiting approval
cs: Komentář čeká na schválení

en: There are currently no comments
cs: Nejsou zde žádné komentáře

en: New Comment
cs: Nový Komentář

en: Current rating
cs: Současné hodnocení

en: Currently unrated
cs: Zatím bez hodnocení

en: Rate
cs: Kurz
