Mezzanine - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: User
eo: Uzanto

en: Accounts required for commenting
eo: Kontoj postulita por komenti

en: If ``True``, users must log in to comment.
eo: Se ``Vera``, uzantoj devas ensaluti por komenti.

en: Disqus shortname
eo: Disqus mallongnomo

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
eo: Mallongnomo por la http://disqus.com komentoj servo.

en: Disqus public key
eo: Disqus publika ŝlosilo

en: Public key for http://disqus.com developer API
eo: Publika ŝlosilo por http://disqus.com programista API

en: Disqus secret key
eo: Disqus sekreta ŝlosilo

en: Secret key for http://disqus.com developer API
eo: Sekreta ŝlosilo por http://disqus.com programista API

en: Auto-approve comments
eo: Aŭto-aprobu komentoj

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
eo: Se ``Vera``, korpigita komentoj estas aprobitaj implicite.

en: Dotted path to the function to call on a comment's value before it is rendered to the template.
eo: Punktita pado al la funkcio voki sur komenta valoro antaŭ ĝi estas bildigita al la ŝablono.

en: Admin comments
eo: Administrantaj komentoj

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
eo: Nombro de lasta komentoj montrita en la administranta panelo.

en: Show unapproved comments
eo: Montru malaprobitajn komentojn

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
eo: Se ``Vera``, komentoj kiuj havas ``is_public`` nehaltigite estos ankoraŭ esti montrata, sed remetis kun ``atendas esti aprobitaj`` mesaĝo.

en: Show removed comments
eo: Montru forigitajn komentojn

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
eo: Se ``Vera``, komentojn kiuj havas ``forigitaj`` kontrolitaj estos ankoraŭ esti montrata, sed remetis kun ``forigitaj`` mesaĝo.

en: Name
eo: Nomo

en: required
eo: postulita

en: Email
eo: Retpoŝto

en: required (not published)
eo: postulita (ne eldonita)

en: Website
eo: Retejo

en: optional
eo: laŭvola

en: New comment for:
eo: Nova komento por:

en: By the blog author
eo: Per la blog aŭtoro

en: Rating
eo: Takso

en: Comment
eo: Komento

en: Comments
eo: Komentoj

en: View on site
eo: Montru sur retejo

en: Keyword
eo: Ŝlosilvorto

en: Keywords
eo: Ŝlosilvortoj

en: Value
eo: Valoro

en: Ratings
eo: Taksoj

en: Recent Comments
eo: Lastaj Komentoj

en: ago
eo: antaŭ

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
eo: 
        Je %(submit_date)s %(user_name)s skribis:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
eo: 
    Je %(submit_date)s %(user_name)s skribis:

en: Link
eo: Ligo

en: Reply
eo: Respondu

en: Comment deleted
eo: Komento forigita

en: Comment awaiting approval
eo: Komento atendante aprobo

en: There are currently no comments
eo: Nun estas nek komentoj

en: New Comment
eo: Nova Komento

en: Current rating
eo: Nuna takso

en: Currently unrated
eo: nuntempe netaksitaj

en: Rate
eo: Taksu
