Mezzanine - en to et translation catalogue (31 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Disqus shortname
et: Disqus lühinimi

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
et: Kommentaaride teenuse http://disqus.com lühinimi.

en: Disqus public key
et: Disqus avalik võti

en: Disqus secret key
et: Disqus salajane võti

en: Admin comments
et: Admini kommentaarid

en: Show unapproved comments
et: Näita heakskiitmata kommentaare

en: Show removed comments
et: Näita eemaldatud kommentaare

en: Name
et: Nimi

en: required
et: kohustuslik

en: Email
et: E-post

en: required (not published)
et: kohustuslik (ei avaldata)

en: Website
et: Veebisait

en: optional
et: valikuline

en: Rating
et: Hinnang

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comments
et: Kommentaari

en: View on site
et: Vaata saidil

en: Keyword
et: Märksõna

en: Keywords
et: Märksõnad

en: Value
et: Väärtus

en: Ratings
et: Hinnang

en: Recent Comments
et: Viimased kommentaarid

en: ago
et: tagasi

en: Reply
et: Vasta

en: Comment deleted
et: Kommentaar on kustutatud

en: Comment awaiting approval
et: Kommentaar ootab heakskiitu

en: There are currently no comments
et: Praegu kommentaare pole

en: Current rating
et: Praegune hinnang

en: Currently unrated
et: Praegu hindamata

en: Rate
et: Hinda
