Mezzanine - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: User
fa: کابر

en: Name
fa: نام

en: required
fa: الزامی

en: Email
fa: ایمیل

en: required (not published)
fa: الزامی (نمایش داده نمی‌شود)

en: Website
fa: وب سایت

en: optional
fa: اختیاری

en: By the blog author
fa: توسط نگارنده بلاگ

en: Rating
fa: امتیازدهی

en: Comment
fa: نظر

en: Comments
fa: نظرها

en: View on site
fa: مشاهده در سایت

en: Keyword
fa: کلیدواژه

en: Keywords
fa: کلیدواژه‌ها

en: Value
fa: مقدار

en: Ratings
fa: امتیازدهی‌ها

en: Recent Comments
fa: نظرهای اخیر

en: ago
fa: قبل

en: Link
fa: پیوند

en: Reply
fa: پاسخ

en: Comment deleted
fa: نظر پاک شد
