Mezzanine - en to fa_IR translation catalogue (58 entries)

en: User
fa_IR: کاربر

en: Accounts required for commenting
fa_IR: حساب کاربری برای نظر دادن لازم است

en: If ``True``, users must log in to comment.
fa_IR: اگر "علامت دار" باشد, کاربران برای نظر دادن باید وارد شوند.

en: Disqus shortname
fa_IR: نام کوتاه درDisqus

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
fa_IR: نام کوتاه در http://disqus.com سرویس نظر دادن

en: Disqus public key
fa_IR: کلید عمومی Disqus

en: Public key for http://disqus.com developer API
fa_IR: کلید عمومی برای http://disqus.com توسعه دهنده API

en: Disqus secret key
fa_IR: کلید خصوصی Disqus

en: Secret key for http://disqus.com developer API
fa_IR: کلید خصوصی برای http://disqus.com توسعه دهنده API

en: Auto-approve comments
fa_IR: نظرات خود تایید

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
fa_IR: اگر "علامت دار" باشد, نظرات درونی به صورت پیش فرض تایید شده هستند.

en: Dotted path to the function to call on a comment's value before it is rendered to the template.
fa_IR: مسیر نقطه دار به تابع برای احضار مقدار نظر قبل از رندر کردن الگو.

en: Comment notification email addresses
fa_IR: ایمیل اطلاع رسانی نظر

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
fa_IR: یک لیست ایمیل که با کاما جدا می شوند و آنها  وقتی که  نظر جدیدی ارسال شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنند.

en: Admin comments
fa_IR: نظرات مدیر

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
fa_IR: تعداد نظرات اخیر که در داشبورد مدیریت نمایش داده می شود.

en: Show unapproved comments
fa_IR: نشان دادن نظرات تایید نشده

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
fa_IR: اگر " علامت دار " باشد, نظراتی که برچسب "is_public" ندارند نیز نمایش داده می شوند, اما با پیغام " منتظر تایید" تعویض می شوند.

en: Show removed comments
fa_IR: نمایش نظرات پاک شده

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
fa_IR: اگر " علامت دار " باشد, نظراتی که برچسب " پاک شده " دارند نیز نمایش داده می شوند, اما با یک پیغام " پاک شده " تعویض می شوند.

en: If ``True``, comments can be rated.
fa_IR: اگر ``درست``باشد, نظرات می توانند رتبه بندی شوند.

en: Accounts required for rating
fa_IR: برای رتبه بندی نام کاربری نیاز است

en: If ``True``, users must log in to rate content such as blog posts and comments.
fa_IR: اگر ``درست``باشد, کاربران برای رتبه بندی مطالب مثل پست ها یا نظرات باید به حساب کاربری خود  وارد شوند.

en: A sequence of integers that are valid ratings.
fa_IR: یک دنباله از اعداد که برای رتبه بندی معتبر است.

en: Name
fa_IR: نام

en: required
fa_IR: ضروری

en: Email
fa_IR: پست الکترونیکی

en: required (not published)
fa_IR: ضروری (منتشر نشده)

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: optional
fa_IR: دلخواه

en: New comment for:
fa_IR: نظر جدید برای:

en: Already rated.
fa_IR: قبلا رتبه بندی شده است.

en: By the blog author
fa_IR: توسط نویسنده ی بلاگ

en: Rating
fa_IR: رتبه

en: Comment
fa_IR: نظر

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: View on site
fa_IR: مشاهده در سایت

en: Keyword
fa_IR: کلمه کلیدی

en: Keywords
fa_IR: کلمات کلیدی

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Rating date
fa_IR: تاریخ رتبه بندی

en: Rater
fa_IR: رتبه بندی کننده

en: Ratings
fa_IR: رتبه ها

en: You must logged in. Please log in or sign up to complete this action.
fa_IR: شما باید به حساب خود وارد شوید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید این مرحله را تکمیل کنید.

en: Recent Comments
fa_IR: نظرات اخیر

en: ago
fa_IR: قبل

en: A new comment has been posted on
fa_IR: یک نظر جدید پست شده است در

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
fa_IR: 
     در %(submit_date)s %(user_name)s  نوشته:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
fa_IR: 
    
        در %(submit_date)s %(user_name)s  نوشته:

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Reply
fa_IR: پاسخ دادن

en: Comment deleted
fa_IR: نظر پاک شد

en: Comment awaiting approval
fa_IR: منتظر تایید نظر

en: There are currently no comments
fa_IR: هیچ نظری موجود نیست

en: New Comment
fa_IR: نظر جدید

en: Current rating
fa_IR: رتبه فعلی

en: Currently unrated
fa_IR: فعلا رتبه بندی نشده

en: Rate
fa_IR: رتبه
