Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (52 entries)

en: User
hr_HR: Korisnik

en: Accounts required for commenting
hr_HR: Računi potrebni za komentiranje

en: If ``True``, users must log in to comment.
hr_HR: Ukoliko je uključeno, korisnici se moraju prijaviti da bi ostavili komentar.

en: Disqus shortname
hr_HR: Disqus kratko ime

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
hr_HR: Kratko ime (shortname) za http://disqus.com servis za komentiranje.

en: Disqus public key
hr_HR: Disqus javni ključ

en: Public key for http://disqus.com developer API
hr_HR: Javni ključ za http://disqus.com razvojni API

en: Disqus secret key
hr_HR: Disqus tajni ključ

en: Secret key for http://disqus.com developer API
hr_HR: Tajni ključ za http://disqus.com razvojni API

en: Auto-approve comments
hr_HR: Automatski potvrdi komentare

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
hr_HR: Ukoliko je uključeno, ugrađeni komentari se automatski odobravaju.

en: Comment notification email addresses
hr_HR: Potvrda komentara email adrese

en: Admin comments
hr_HR: Admin komentari

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
hr_HR: Broj poslijednjih komentara koji su prikazani na upravljačkoj ploči.

en: Show unapproved comments
hr_HR: Prikaži neodobrene komentare

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
hr_HR: Ako je uključeno, komentari kojima je polje ``is_public`` označeno ipak će biti prikazani, ali će sadržavati poruku ``čekanje na odobrenje``.

en: Show removed comments
hr_HR: Prikaži obrisane komentare

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
hr_HR: Ako je uključeno, komentari kojima je ``uklonjen`` potvrđeno će se ipak prikazivati, ali zamijenjeni sa porukom ``uklonjen``.

en: If ``True``, comments can be rated.
hr_HR: If ``True``, komentari mogu biti ocijenjeni

en: Accounts required for rating
hr_HR: Račun je potreban za komentiranje

en: Name
hr_HR: Ime

en: required
hr_HR: obavezno

en: required (not published)
hr_HR: obavezno (nije objavljeno)

en: Website
hr_HR: Web stranica

en: optional
hr_HR: opcionalno

en: New comment for:
hr_HR: Novi komentar za:

en: Already rated.
hr_HR: Već ocjenjeno

en: By the blog author
hr_HR: Od autora

en: Rating
hr_HR: Ocjena

en: Comment
hr_HR: Komentar

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: View on site
hr_HR: Prikaži na web stranici

en: Keyword
hr_HR: Ključna riječ

en: Keywords
hr_HR: Ključne riječi

en: Value
hr_HR: Vrijednost

en: Rating date
hr_HR: Datum ocijene

en: Rater
hr_HR: Ocjenjivač

en: Ratings
hr_HR: Ocjene

en: Recent Comments
hr_HR: Recentni komentari

en: ago
hr_HR: ranije

en: A new comment has been posted on
hr_HR: Novi komentar je postavljen na

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
hr_HR: 
        Dana %(submit_date)s %(user_name)s je napisao:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
hr_HR: 
    Dana %(submit_date)s %(user_name)s je napisao:

en: Link
hr_HR: Veza

en: Reply
hr_HR: Odgovori

en: Comment deleted
hr_HR: Komentar je izbrisan

en: Comment awaiting approval
hr_HR: Komentar čeka na odobrenje

en: There are currently no comments
hr_HR: Trenutno nema komentara

en: New Comment
hr_HR: Novi komentar

en: Current rating
hr_HR: Trenutna ocijena

en: Currently unrated
hr_HR: Trenutno neocjenjeni

en: Rate
hr_HR: Ocijeni
