Mezzanine - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Accounts required for commenting
hu: Kommentelés regisztrációhoz kötve

en: If ``True``, users must log in to comment.
hu: Ha ``True``, a felhasználóknak be kell lépni a kommenteléshez

en: Disqus shortname
hu: Disqus rövid neve

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
hu: Rövidített név a http://disqus.com kommentáló szolgáltatáshoz.

en: Disqus public key
hu: Disqus nyilvános kulcs

en: Public key for http://disqus.com developer API
hu: Nyilvános kulcs a http://disqus.com developer APIhoz

en: Disqus secret key
hu: Disqus privát kulcs

en: Secret key for http://disqus.com developer API
hu: Privát kulcs a http://disqus.com developer APIhoz

en: Auto-approve comments
hu: Kommentek automatikus jóváhagyása

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
hu: Ha ``True``, a beépített megjegyzések automatikusan jóváhagyottá válnak

en: Dotted path to the function to call on a comment's value before it is rendered to the template.
hu: Pontozott útvonal a függvényhez amely a megjegyzést kiértékeli mielőtt renderelésre kerül a sablonban.

en: Comment notification email addresses
hu: Email címek új kommentek értesítéséről

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
hu: Vesszővel elválasztott email cím lista, amelyen szereplő címek értesítést kapnak, ha új megjegyzés érkezik az oldalon.

en: Admin comments
hu: Admin megjegyzései

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
hu: Az admin műszerfalon megjelenő friss megjegyzések száma

en: Show unapproved comments
hu: Mutassa a jóváhagyatlan megjegyzéseket.

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
hu: Ha ``True`` az ``is_public``-kal nem jelzett megjegyzések is látszani fognak, de helyettük a ``waiting to be approved`` szöveg fog látszani.

en: Show removed comments
hu: Mutasd az eltávolított megjegyzéseket

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
hu: Ha ``True`` az ``removed``-dal jelzett - letörölt - megjegyzések is látszani fognak, de helyettük a ``removed`` szöveg fog látszani.

en: If ``True``, comments can be rated.
hu: Ha ``True``, a megjegyzések értékelhetőek.

en: Accounts required for rating
hu: Értékelés regisztrációhoz kötve

en: If ``True``, users must log in to rate content such as blog posts and comments.
hu: Ha ``True``, a felhasználóknak be kell lépni  kommentek, blog posztok, vagy hasonlók értékeléséhez.

en: A sequence of integers that are valid ratings.
hu: Egész számok sorozata amelyek érvényes értékelési pontszámok.

en: Name
hu: Név

en: required
hu: szükséges

en: required (not published)
hu: kötelező (nem publikált)

en: Website
hu: Weblap

en: optional
hu: opcionális

en: New comment for:
hu: Új megjegyzés ehhez:

en: Already rated.
hu: Már értékelted.

en: By the blog author
hu: Blog szerző szerint

en: Rating
hu: Értékelés

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: View on site
hu: Előnézet az éles oldalon

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Value
hu: Érték

en: Rating date
hu: Értékelés dátuma

en: Rater
hu: Értékelő

en: Ratings
hu: Értékelések

en: You must logged in. Please log in or sign up to complete this action.
hu: Bejelentkezés szükséges. Lépj be, hogy befelyezhesd ezt a műveletet.

en: Recent Comments
hu: Friss megjegyzések

en: ago
hu: óta

en: A new comment has been posted on
hu: Új komment itt:

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
hu: 
    %(submit_date)s-kor %(user_name)s írta:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
hu: 
    %(submit_date)s-kor %(user_name)s írta:

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Reply
hu: Válasz

en: Comment deleted
hu: Megjegyzés törölve

en: Comment awaiting approval
hu: Jóváhagyásra váró megjegyzések

en: There are currently no comments
hu: Jelenleg nincsenek megjegyzések

en: New Comment
hu: Új megjegyzés

en: Current rating
hu: Aktuális értékelés

en: Currently unrated
hu: Még nincs értékelés

en: Rate
hu: Értékelem
