Mezzanine - en to is_IS translation catalogue (22 entries)

en: User
is_IS: Notandi

en: Disqus secret key
is_IS: Disqus leynilykill

en: Secret key for http://disqus.com developer API
is_IS: Leynilykill fyrir http://disqus.com developer API

en: Admin comments
is_IS: Athugasemdir kerfisstjóra

en: Name
is_IS: Nafn

en: Email
is_IS: Netfang

en: Website
is_IS: Vefsíða

en: optional
is_IS: val

en: Rating
is_IS: Einkunn

en: Comment
is_IS: Athugasemd

en: Comments
is_IS: Athugasemdir

en: View on site
is_IS: Skoða á síðu

en: Value
is_IS: Gildi

en: Ratings
is_IS: Einkunnir

en: Recent Comments
is_IS: Nýlegar Athugasemdir

en: Link
is_IS: Hlekkur

en: Reply
is_IS: Svara

en: Comment deleted
is_IS: Athugasemd eytt

en: Comment awaiting approval
is_IS: Athugasemd bíður samþykkis

en: New Comment
is_IS: Ný Athugasemd

en: Current rating
is_IS: Núverandi einkunn

en: Rate
is_IS: Gefa einkunn
