Mezzanine - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Accounts required for commenting
lv: Komentēšana autorizētiem lietotājiem

en: If ``True``, users must log in to comment.
lv: Ja atzīmēts, lietotājiem jāautorizējas, lai komentētu.

en: Disqus shortname
lv: Diqus lietotājs

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
lv: Lietotāja vārds http://disqus.com komentēšanas pakalpojumā.

en: Disqus public key
lv: Disqus publiskā atslēga

en: Public key for http://disqus.com developer API
lv: Publiskā atslēga http://disqus.com izstrādātāju API

en: Disqus secret key
lv: Disqus slepenā atslēga

en: Secret key for http://disqus.com developer API
lv: Slepenā atslēga http://disqus.com izstrādātāju API

en: Auto-approve comments
lv: Automātiski apstiprināt komentārus

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
lv: Ja atzīmēts, iebūvētā komentāru sistēma apstiprinās komentārus automātiski.

en: Comment notification email addresses
lv: E-pasta adreses komentāru notifikācijām

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
lv: Ar komantiem atdalīts saraksts ar e-pasta adresēm, kas saņēms notifikācijas vēstuli katru reizi, kad lapā tiks publicēts jauns komentārs.

en: Admin comments
lv: Administratora komentāri

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
lv: Administrācijas paneļa sākumlapā attēlojamo pēdējo komentāru skaits.

en: Show unapproved comments
lv: Rādīt neapstiprinātos komentārus

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
lv: Komentāri, kam nav atzīmēts "is_public", tiks attēloti, taču aizstāti ar ziņojumu "gaida apstiprinājumu".

en: Show removed comments
lv: Rādīt dzēstos komentārus

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
lv: Komentāri, kas atzīmēti ar "removed", tiks rādīti, taču aizstāti ar ziņojumu "dzēsts".

en: Name
lv: Vārds

en: required
lv: nepieciešams

en: Email
lv: E-pasts

en: required (not published)
lv: nepieciešams (netiks publicēts)

en: Website
lv: Mājas lapa

en: optional
lv: nav obligāts

en: New comment for:
lv: Jauns komentārs:

en: By the blog author
lv: Pēc bloga autora

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comments
lv: Komentāri

en: View on site
lv: Skatīt lapā

en: Keyword
lv: Atslēgas vārds

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Value
lv: Vērtība

en: Ratings
lv: Vērtējumi

en: Recent Comments
lv: Pēdējie komentāri

en: ago
lv: atpakaļ

en: A new comment has been posted on
lv: Publicēts jauns komentārs pie ieraksta

en: Link
lv: Saite

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Comment deleted
lv: Komentāri dzēsti

en: Comment awaiting approval
lv: Komentāri, kuri gaida apstiprināšanu

en: There are currently no comments
lv: Šobrīd šeit nav komentāru.

en: New Comment
lv: Jauns komentārs

en: Current rating
lv: Patreizējais vērtējums

en: Currently unrated
lv: Pagaidām nav novērtēts

en: Rate
lv: Vērtēt
