Mezzanine - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Accounts required for commenting
nl: Een account is nodig om comments te kunnen plaatsen.

en: If ``True``, users must log in to comment.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, moeten gebruikers ingelogd zijn om comments te kunnen plaatsen.

en: Disqus shortname
nl: Disqus alias

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
nl: Alis voor de http://disqus.com comments service.

en: Disqus public key
nl: Publieke Disqus developer API sleutel.

en: Public key for http://disqus.com developer API
nl: Publieke Disqus developer API sleutel.

en: Disqus secret key
nl: Private Disqus developer API sleutel.

en: Secret key for http://disqus.com developer API
nl: Private Disqus developer API sleutel.

en: Auto-approve comments
nl: Sta comments automatisch toe

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, worden de ingebouwde comments standaard toegestaan.

en: Dotted path to the function to call on a comment's value before it is rendered to the template.
nl: Pad in Python stippelnotatie naar de functie die aangeroepen moet worden op de inhoud van een comment voordat deze naar de template gerenderd wordt.

en: Comment notification email addresses
nl: Email adressen die van comments op de hoogte gesteld moeten worden.

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van emailadressen die een email notificatie moeten krijgen elke keer als een nieuwe comment op de site gepost wordt.

en: Admin comments
nl: Admin comments.

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
nl: Het aantal nieuwste comments dat in het admin dashboard getoond moet worden.

en: Show unapproved comments
nl: Laat niet-goedgekeurde comments zien.

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, worden comments die ``is_public`` niet aangevinkt hebben getoond als ``wachten op goedkeuring``.

en: Show removed comments
nl: Toon verwijderde comments.

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, worden comments die als ``removed`` aangemerkt zijn getoond als ``verwijderd``.

en: If ``True``, comments can be rated.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is, kunnen comments gewaardeerd worden.

en: Name
nl: Naam

en: required
nl: verplicht

en: required (not published)
nl: verplicht (niet gepubliceerd)

en: optional
nl: facultatief

en: New comment for:
nl: Nieuw comment op:

en: Already rated.
nl: Al gewaardeerd

en: By the blog author
nl: Door de blog auteur

en: Rating
nl: Waardering

en: Comment
nl: Commentaar

en: Comments
nl: Commentaren

en: View on site
nl: Bekijk op de site

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Value
nl: Waarde

en: Rating date
nl: Waarderingsdatum

en: Rater
nl: Criticus

en: Ratings
nl: Waarderingen

en: Recent Comments
nl: Recente commentaren

en: ago
nl: geleden

en: A new comment has been posted on
nl: Er is een nieuwe comment geplaatst op

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
nl: 
    Op %(submit_date)s schreef %(user_name)s:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
nl: 
    Op %(submit_date)s schreef %(user_name)s:

en: Reply
nl: Antwoord

en: Comment deleted
nl: Commentaar verwijderd

en: Comment awaiting approval
nl: Commentaar wacht op goedkeuring

en: There are currently no comments
nl: Er zijn momenteel geen commentaren

en: New Comment
nl: Nieuw Commentaar

en: Current rating
nl: Huidige waardering

en: Currently unrated
nl: Momenteel niet gewaardeerd

en: Rate
nl: Waardeer
