Mezzanine - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Accounts required for commenting
pl: Aby pozostawić komentarz należy posiadać konto

en: If ``True``, users must log in to comment.
pl: Jeśli ``Prawda`` użytkownik musi się zalogować, aby zostawić komentarz.

en: Disqus shortname
pl: 'Shortname' z Disqus

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
pl: 'Shortname'  dla systemu komentarzy http://disqus.com.

en: Disqus public key
pl: Klucz publiczny Disqus

en: Public key for http://disqus.com developer API
pl: Klucz publiczny do użytkowania API proponowanego przez http://disqus.com

en: Disqus secret key
pl: Tajny klucz Disqus

en: Secret key for http://disqus.com developer API
pl: Tajny klucz do http://disqus.com API

en: Auto-approve comments
pl: Automatyczne zatwierdzanie komentarzy

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
pl: Jeżeli ``True``, komentarze są akceptowane automatycznie.

en: Dotted path to the function to call on a comment's value before it is rendered to the template.
pl: Punktowa scieżka dostępu do funcki przywołującej wartość komentarza zanim zostanie renderowana do szablonu.

en: Comment notification email addresses
pl: Adres e-mail do zasygnalizowania nowego komentarza

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
pl: Lista adresów e-mail oddzielonych przecinkami, które otrzymają e-mail z powiadomieniem przy każdym nowym komentarzu opublikowanym na stronie.

en: Admin comments
pl: Komentarze administratora

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
pl: Liczba ostatnich komentarzy wyświetlanych w kokpicie administratora

en: Show unapproved comments
pl: Pokazuj niezaakceptowane komentarze

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
pl: Jeśli ``True`` komentarze nie oznaczone jako ``opublikowane`` będą wyświetlane, ale zastąpione informacją ``czeka na akceptacje``

en: Show removed comments
pl: Pokaż usunięte komentarze

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
pl: Jeśli ``True``, komentarze, które zostały oznaczone jako ``usunięte`` będą nadal wyświetlane, ale zastąpione komunikatem ``usunięty``.

en: Name
pl: Imię

en: required
pl: wymagane

en: Email
pl: E-mail

en: required (not published)
pl: wymagane (niepublikowane)

en: Website
pl: Strona WWW

en: optional
pl: opcjonalnie

en: New comment for:
pl: Nowy komentarz do:

en: By the blog author
pl: Przez autora bloga

en: Rating
pl: Ocena

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comments
pl: Komentarze

en: View on site
pl: Przejdź do strony

en: Keyword
pl: Słowo-klucz

en: Keywords
pl: Słowa-klucze

en: Value
pl: Wartość

en: Ratings
pl: Oceny

en: Recent Comments
pl: Ostatnie komentarze

en: ago
pl: temu

en: A new comment has been posted on
pl: Został dodany nowy komentarz

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
pl: 
    Dnia %(submit_date)s %(user_name)s napisał:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
pl: 
    Dnia %(submit_date)s %(user_name)s napisał:

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Comment deleted
pl: Komentarz usunięty

en: Comment awaiting approval
pl: Komentarz oczekujący na moderację

en: There are currently no comments
pl: Brak komentarzy

en: New Comment
pl: Nowy komentarz

en: Current rating
pl: Aktualna ocena

en: Currently unrated
pl: Brak ocen

en: Rate
pl: Oceń
