Mezzanine - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: User
sk: Užívateľ

en: Accounts required for commenting
sk: Užívateľský účet povinný pre komentáre

en: If ``True``, users must log in to comment.
sk: Pokiaľ ``True``, užívatelia musia byť prihlásený aby mohli komentovať.

en: Disqus shortname
sk: Disqus krátky názor

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
sk: Krátky názov pre http://disqus.com služby komentárov

en: Disqus public key
sk: Disqus verejný kľúč

en: Public key for http://disqus.com developer API
sk: Verejný kľúč pre http://disqus.com vývojárske API

en: Disqus secret key
sk: Disqus tajný kľúč

en: Secret key for http://disqus.com developer API
sk: Tajný kľúč pre http://disqus.com vývojárske API

en: Auto-approve comments
sk: Auto-schvaľovanie komentárov

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
sk: Ak ``True``, vstavané komentáre budú automaticky schválené.

en: Comment notification email addresses
sk: Notifikačný email pre komentáre

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
sk: Čiarkou oddelený zoznam emailových adries, na ktoré bude zaslaný notifikačný email, vždy keď je na stránke pridaný nový komentár.

en: Admin comments
sk: Administrátorské komentáre

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
sk: Počet posledných komentárov zobrazený na administrátorskej nástenke.

en: Show unapproved comments
sk: Zobraz neodsúhlasené komentáre

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
sk: Pokiaľ ``True``, komentáre ktoré nemajú ``is_public`` zaškrtnuté, budú stále zobrazené, ale nahradené s ``waiting to be approved`` správou.

en: Show removed comments
sk: Zobraz odstránené komentáre

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
sk: Pokiaľ ``True``, komentáre ktoré majú ``removed`` zaškrtnuté, budú stále zobrazené, ale nahradené s ``removed`` správou.

en: Name
sk: Meno

en: required
sk: povinný

en: required (not published)
sk: povinný (nie verejny)

en: Website
sk: Webstránka

en: optional
sk: voliteľný

en: New comment for:
sk: Nový komentár pre:

en: By the blog author
sk: Príspevky od autora

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Comment
sk: Komentár

en: Comments
sk: Komentáre

en: View on site
sk: Zobraziť na stránke

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Value
sk: Hodnota

en: Ratings
sk: Hodnotenie

en: Recent Comments
sk: Posledné komentáre

en: ago
sk: pred

en: A new comment has been posted on
sk: Nový komentár bol pridaný na

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
sk: 
    Na %(submit_date)s %(user_name)s nápísal:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
sk: 
    Na %(submit_date)s %(user_name)s nápísal:

en: Reply
sk: Odpoveď

en: Comment deleted
sk: Komentár vymazaný

en: Comment awaiting approval
sk: Komentár čakajúci schválenie

en: There are currently no comments
sk: Momentálne nie sú žiadne komentáre

en: New Comment
sk: Nový Komentár

en: Current rating
sk: Momentálne hodnotenie

en: Currently unrated
sk: Momentálne neohodnotené

en: Rate
sk: Ohodnoť
